Štvrtok13. jún 2024, meniny má Anton, zajtra Vasil

Ženy sa do toho pustili: Nový spot Markízy k UEFA EURO 2024

Zobraziť galériu (4)
(Zdroj: TV Markíza)

Na Markíze, Dajto a Voyo vypukne futbalový ošiaľ UEFA EURO 2024. Slovenským reprezentantom držia palce aj fanúšičky.

Kreatívne oddelenie Centra marketingu TV Markíza pripravilo nový zábavný televízny spot k blížiacim sa futbalovým majstrovstvám Európy, ktorý ukazuje aj ženy ako zapálené futbalové fanúšičky. Futbal v žiadnom prípade nie je len doménou mužov. Aj toto dôležité posolstvo tlmočí spot k blížiacim sa futbalovým majstrovstvám Európy UEFA EURO 2024. Po chytľavom spote Láska – to je futbal prichádza nové kreatívne video s názvom Fanúšičky. Ďalší zo série televíznych spotov vznikal pod taktovkou kreatívneho oddelenia Centra marketingu TV Markíza. Nápad na vznik verzie televízneho spotu, ktorý by ukazoval aj ženy ako fanúšičky, sa zrodil na jednej z kreatívnych porád. „Chceli sme ukázať aj tú menej prezentovanú stránku fanúšikovstva. Futbalu totiž odjakživa fandili aj ženy, preto sme chceli v komunikácii špeciálne osloviť tiež naše diváčky – zapálené fanúšičky. UEFA EURO 2024 bude jeden veľký futbalový sviatok, ktorý, verím, že na našich obrazovkách spojí všetkých divákov bez rozdielu,“ povedal riaditeľ Centra marketingu TV Markíza Michal Borec.

Ženy sa do toho
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV Markíza)

Nakrúcanie videa trvalo celý jeden deň až do nočných hodín. Jeho hlavnými hviezdami sú výlučne ženy. „Markíza, Dajto a Voyo budú vysielať šampionát pre všetkých. Aj pre tých, ktorí nie sú úplne na prvú typickými predstaviteľmi fanúšika. Veríme, že zápasy si naplno užijú aj naše ctené diváčky,“ verí šéf kreatívy TV Markíza Július Cerina. Ženský princíp tohto spotu umocňuje aj fakt, že jeho réžie sa tiež ujala dáma – režisérka Paulína Mačáková. „Futbal a špeciálne majstrovstvá Európy nie sú len doménou mužov. Rovnako zapálenými fanúšikmi sú dámy. Pri produkcii spotu nám išlo o to, aby mal výsledok dobrú a živelnú energiu. Verím, že sa bude spot divákom páčiť a dámam na Slovensku bude slúžiť ako inšpirácia, nech si pokojne takýto večer urobia aj doma. Nech si zavolajú kamošky, susedky a užijú si tento futbalový sviatok roka minimálne rovnako tak, ako ich mužské polovičky,“ povedal Creative Director & Art Director Martin Keder. Nový televízny spot mal premiéru vo vysielaní v utorok večer.

Ženy sa do toho
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV Markíza)

Spot je doplnený hlasom moderátorky Lucie Hlaváčkovej, ktorú diváci uvidia aj ako jednu z trojice moderátorov zábavnej talkšou Taký je futbal. Tú odvysiela TV Markíza pred každým zápasom, ktorý bude mať výkop o 15:00 h. Zábavná talkšou bude určená pre všetkých divákov bez rozdielu. Televízie Markíza, Dajto a streamovacia platforma Voyo prinesú od 14. júna divákom na Slovensku všetkých 51 zápasov šampionátu UEFA EURO 2024 vrátane očakávaných duelov slovenskej reprezentácie. Tie sa odohrajú 17., 21. a 26. júna, keď sa naši reprezentanti postavia na trávnik v boji o postup v E-skupine postupne proti súperom z Belgicka, Ukrajiny a Rumunska. Diváci si všetky zápasy šampionátu budú môcť vychutnať naživo, v priamom prenose na Markíze, Dajto a Voyo, alebo zo záznamu v sekcii UEFA EURO 2024 na Voyo. Exkluzívny obsah prinesie aj web TVNOVINY.sk a sociálne siete Markízy.

Ženy sa do toho
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV Markíza)

TV spot „Fanúšičky“, Creative Director & Art Director: Július Cerina, Martin Keder, postprodukcia: Braňo Pavlovič, strih: Július Šimlovič ml., réžia: Paulína Mačáková, kamera: Roman Šupej ml., sound: Július Šimlovič, produkcia: Zuzana Hlavčáková, spolupráca: Miroslava Široká.

 

Viac o téme: MarkízaFutbalVoyoUEFA EURO 2024
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu