Štvrtok13. jún 2024, meniny má Anton, zajtra Vasil

Prečo si relácie Záhady tela a Neskoro večer získali divákov?

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: RTVS)

Jednotka RTVS kraľovala televíznemu trhu počas soboty - Záhady tela a Neskoro večer sa stali najsledovanejšími programami dňa Zábavné formáty, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou vysielacej štruktúry, vyniesli Jednotke RTVS prvenstvo v sledovanosti počas sobotňajšieho večera.

Súťažno-zábavná šou Záhady tela a talkšou Petra Marcina Neskoro večer sa jednoznačne stali najsledovanejšími programami dňa. V piatok večer si súťažnú šou Milujem Slovensko pozrelo na Jednotke 247-tisíc divákov pri trhovom podiele 16,1 % v cieľovej skupine 12+ a stala sa najsledovanejším nespravodajským programom dňa v hlavnom vysielacom čase. Cestopisnú reláciu Cestou necestou, ktorá bežala neskôr, videlo 185-tisíc divákov pri trhovom podiele 13,3 % v univerzálnej cieľovej skupine. Jednotka RTVS kraľovala televíznemu trhu predovšetkým počas sobotňajšieho večera. Jej zábavné formáty obsadili prvé dve priečky v celkovej sledovanosti počas dňa. Premiérovú epizódu súťažno-zábavnej šou Záhady tela si nedalo ujsť 323-tisíc divákov pri trhovom podiele 22 % v cieľovej skupine 12+. Relácia sa stala celkovo najsledovanejším nespravodajským programom dňa. Diváckemu záujmu sa tešila aj talkšou Petra Marcina Neskoro večer, ktorú si pozrelo 289-tisíc divákov pri trhovom podiele 20,4 % v univerzálnej cieľovej skupine.

Prečo si relácie Záhady
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: RTVS)

Najsledovanejším nespravodajským programom dňa sa v nedeľu stal nemecký seriál Toni – pôrodný asistent, ktorý sa teší výraznej diváckej obľube. Seriál si naďalej udržiava svoju sledovanosť a diváci sa k nemu každú nedeľu vracajú. Ďalšiu premiérovú epizódu seriálu si pozrelo 289-tisíc divákov pri trhovom podiele 15,8 % v univerzálnej cieľovej skupine. Nedeľné poobedie patrilo politickej diskusnej relácii O 5 minút 12, ktorú si na Jednotke a RTVS :24 pozrelo spolu 330-tisíc divákov. Na Jednotke si ju nedalo ujsť 276-tisíc divákov pri trhovom podiele 27 % v cieľovej skupine 12+. Na spravodajskom okruhu :24 sledovalo reláciu ďalších 54-tisíc divákov pri trhovom podiele 5,3 % v univerzálnej cieľovej skupine. Nasledovala publicistická relácia Občan za dverami s Patrikom Hermanom, ktorú videlo 248-tisíc divákov pri trhovom podiele 24,2 % v cieľovej skupine 12+.

 

Viac o téme: RTVSJednotkaNeskoro večerZáhady tela
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu