Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Tajomstvo nového kanála Play Comedy: Bez jedinej reklamy!

(Zdroj: TV JOJ)

Play Comedy je nová stanica! Ako jediná slovenská streamovacia služba prináša revolučnú novinku, živú televíznu stanicu bez reklamy!

Streaming sa na Slovensku teší stále rastúcej obľube. Po hokejovom šampionáte, ktorý vďaka streamingu na platformách JOJ Group v máji prekonal rekordy v trafficu našich internetov, prináša JOJ play, najrýchlejšie rastúca streamovacia služba na trhu, horúcu novinku - novú stanicu Play Comedy, ktorá bude vysielať 24 hodín denne úplne bez reklamy! Program stanice sa žánrovo zameria na oblasť zábavy. Vyvážená zmes filmov, seriálov a relácií ponúkne záruku kvalitnej a ničím nerušenej pohody. Odložte ovládač a sledujte vaše obľúbené komédie, seriály aj najlepšie diely populárnych relácií bez prerušenia. Play Comedy je prístupná exkluzívne len v streamovacej službe JOJ Play. Vďaka tomu si ju môžete vychutnať pohodlne cez natívne aplikácie nielen v smart televízoroch, ale aj v mobiloch, tabletoch či jednoducho cez prehliadač počítača.

Na novej stanici z dielne JOJ Play sa diváci môžu tešiť na kultové komediálne klasiky ako Profesionáli, Mafstory, Kutyil s. r. o., Ministri, obľúbené denné relácie Inkognito, Heslo, Vtip za stovku, úspešné seriály Iveta, Hranica, Tomáš a Diana, ale aj filmové komédie ako Baby na ťahu, Sráči alebo Jonnesovci a ešte mnoho ďalších. Stanica bude prístupná všetkým používateľom JOJ Play v balíku PREMIUM. Prémiový balík obsahuje okrem stanice Play Comedy aj všetky ostatné živé vysielania staníc JOJ Group – TV JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJ 24, JOJ Šport, JOJ Svet, JOJko, JOJ Cinema, CS Film, CS History, CS Mystery a CS Horror. Prémiový balík si môžu používatelia aktivovať už od 4.99 eur mesačne.

Viac o téme: StreamingJOJ GroupJOJ PlayPlay Comedy
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu