Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

RTVS v sledovanosti čestne obstála popri Majstrovstvách Európy vo futbale!

V Záhadách tela účinkovala aj Zdenka Studenková Zobraziť galériu (2)
V Záhadách tela účinkovala aj Zdenka Studenková (Zdroj: RTVS)

Exkluzívny priamy prenos zo 16. ročníka odovzdávania cien Slovenka roka si diváci Jednotky mohli vychutnať v piatok večer. Táto výnimočná udalosť sa stala najsledovanejším nespravodajským a nešportovým programom dňa.

Zábavné formáty Záhady tela a Neskoro večer potvrdili svoju stabilnú pozíciu počas sobotňajšieho večera a naďalej sa tešia diváckej priazni. Aj napriek aktuálnym Majstrovstvám Európy vo futbale sa Záhady tela stali najsledovanejším nespravodajským programom dňa v prime time. V nedeľu doobeda bola Dvojka so svojou ponukou obľúbených magazínov trhovou jednotkou a nemecký seriál Toni – pôrodný asistent sa v hlavnom vysielacom čase stal na Jednotke najsledovanejším nespravodajským a nešportovým programom dňa. V piatok večer priniesla Jednotka svojim divákom exkluzívny priamy prenos zo 16. ročníka odovzdávania prestížnych cien Slovenka roka. Túto výnimočnú udalosť si pozrelo 209-tisíc divákov pri trhovom podiele 15,6 % v cieľovej skupine 12+ a stala sa najsledovanejším nespravodajským a nešportovým programom dňa. Obstála aj vo veľmi silnej futbalovej konkurencii. Hlavným cieľom ankety Slovenka roka je čo najlepšie zviditeľniť ženy podieľajúce sa na raste našej krajiny. Objavuje a oceňuje v deviatich kategóriách ženy, ktoré sú uznávané odborníčky vo svojich profesiách v oblasti biznisu a manažmentu, umenia, médií, podpory mladých talentov, zdravotníctva, vedy, športu, vzdelávania a tiež ženy, ktoré venovali svoju energiu charite a pomoci iným.

RTVS v sledovanosti čestne
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: Photo © Carnival Films)

Premiérová epizóda súťažno-zábavnej šou Záhady tela prilákala počas sobotňajšieho večera k televíznym obrazovkám 326-tisíc divákov pri trhovom podiele 22 % v cieľovej skupine 12+. Relácia sa stala celkovo najsledovanejším nespravodajským a nešportovým programom dňa. Diváckemu záujmu neunikla ani talkšou Petra Marcina Neskoro večer, ktorú si pozrelo 232-tisíc divákov pri trhovom podiele 16,5 % v univerzálnej cieľovej skupine. Najsledovanejším nespravodajským a nešportovým programom dňa sa v nedeľu stal nemecký seriál Toni – pôrodný asistent, ktorý sa naďalej teší diváckej obľube. Ďalšiu premiérovú epizódu seriálu si pozrelo 245-tisíc divákov pri trhovom podiele 14,2 % v univerzálnej cieľovej skupine. V nedeľu v časovom slote od 12.00 h do 16.00 h bola Jednotka lídrom televízneho trhu. Diváci sledovali politickú diskusnú reláciu O 5 minút 12, ktorú si na Jednotke a RTVS :24 pozrelo spolu 280-tisíc divákov. Na Jednotke si ju nedalo ujsť 253-tisíc divákov pri trhovom podiele 28,1 % v cieľovej skupine 12+. Na spravodajskom okruhu :24 sledovalo reláciu ďalších 27-tisíc divákov pri trhovom podiele 3 % v univerzálnej cieľovej skupine. Nasledovala publicistická relácia Občan za dverami s Patrikom Hermanom, ktorú videlo 226-tisíc divákov pri trhovom podiele 25 % v cieľovej skupine 12+, relácia Peniaze, ako aj detektívny seriál Agatha Christie: Poirot a francúzska komédia Fantomas sa hnevá.

Viac o téme: RTVSSlovenka rokaNeskoro večerZHÁDY TELA
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu