Pondelok22. júl 2024, meniny má Magdaléna, zajtra Oľga

JOJ 24 prinesie živé spravodajstvo o amerických prezidentských voľbách 2024

Prezident Joe Biden Zobraziť galériu (2)
Prezident Joe Biden (Zdroj: TASR/AP Photo/Carolyn Kaster)

Televízia JOJ 24 zmapuje americké prezidentské voľby v novej relácii. Spravodajská televízia JOJ 24 sa bude pravidelne od štvrtka 4. júla venovať americkým prezidentským voľbám v relácii Prezidentské voľby 2024 USA.

Naživo ňou bude sprevádzať moderátor Bruno Ciberej. Nová relácia Prezidentské voľby 2024 USA prinesie divákom všetky dôležité informácie a vysvetlí, ako tieto voľby a ich výsledok ovplyvňujú svet i Slovensko. Relácia má symbolickú premiéru práve počas ich najvýznamnejšieho sviatku – Deň nezávislosti. Prvú časť relácie odvysiela spravodajská televízia JOJ 24 vo štvrtok 4. júla o 20:30 naživo. Moderátor Bruno Ciberej v nej exkluzívne privíta amerického veľvyslanca na Slovensku Gautama Rana. Ďalším diskutujúcim hosťom bude odborník na medzinárodné vzťahy a bývalý minister zahraničia Pavol Demeš. Vo štvrtok sa v relácii pozrieme na význam volieb z historického hľadiska, hovoriť budeme o najvýznamnejších amerických prezidentoch a vysvetlíme, ako voľba prezidenta v Spojených štátoch amerických funguje.

JOJ 24 prinesie živé
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: SITA/AP Photo/Mark Humphre)

Budeme sa tiež venovať dôležitým míľnikom aktuálneho obdobia až do samotných volieb, ktoré sa budú konať začiatkom novembra. V ďalších epizódach budeme sledovať dianie v americkej kampani, spojíme sa naživo so Slovákmi žijúcimi v Spojených štátoch amerických, ale aj s odborníkmi, ktorí pôsobia za oceánom v rôznych oblastiach. Do relácií pozveme hostí, napríklad publicistu Juraja Kríža. Počas leta budú štáby televízie JOJ 24 mapovať volebnú situáciu priamo v Spojenských štátoch amerických. Ďalšie časti relácie Prezidentské voľby 2024 USA si môžu diváci pozrieť naživo 25. júla, 8. augusta, 22. augusta, 5. septembra. Nasledujúce epizódy odvysielame v septembri každý štvrtok. To všetko vždy o 20:30. JOJ 24 Správy celý deň

Viac o téme: Bruno CiberejJOJ 24Prezidentské voľby 2024 USA
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu