Sobota20. júl 2024, meniny má Eliáš, Iľja, Eliána, zajtra Daniel

Odhalenie: Zlatica Švajdová Puškárová priznala, že bola netalentovanou klaviristkou!

(Zdroj: TV Markíza)

Zlatica Švajdová Puškárová predstaví v Televíznych novinách prvý výnimočný talent už túto sobotu Nový autorský seriál s názvom „Zlaté talenty so Zlaticou“ sa stane súčasťou sobotných vydaní hlavnej spravodajskej relácie.

Populárna moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová sa vracia na obrazovky televízie Markíza s vlastným autorským projektom, ktorý sa už od soboty 6. júla 2024 stane stabilnou súčasťou sobotných vydaní hlavnej spravodajskej relácie Televízne noviny. Pôjde o pravidelnú reportážnu sériu s názvom „Zlaté talenty so Zlaticou“, v rámci ktorej bude skúsená novinárka cestovať po celom Slovensku a netradičným spôsobom predstavovať divákom a diváčkam talentovaných ľudí, ktorí si zaslúžia mediálnu pozornosť. V prvej reportáži Zlatica predstaví mladého huslistu Tea Gertlera, ktorý v hre na husliach začínal ako štvorročný, vyhral mnohé medzinárodné súťaže a prejavili mu výnimočné uznanie aj zahraničné megahviezdy. „Teším sa, že práve v Zlatých talentoch sme objavili Tea, ktorý na husliach sprevádza taliansku hviezdu Andreu Bocelliho aj španielskeho velikána Plácida Dominga. Je to fenomenálny a mimoriadne nadaný mladý hudobník, ktorý má len 16 rokov, no vystupuje na javiskách po celej Európe,“ hovorí Zlatica Švajdová Puškárová. 

„Osobne som osem rokov hrala na klavíri a viem, aké náročné je dosiahnuť úspech v hudbe. Síce som bola netalentovaná klaviristka, ale táto skúsenosť mi ukázala, koľko úsilia si vyžaduje hra na hudobný nástroj. O to väčší obdiv mám k nadaným ľuďom, akým je Teo. Nenechajte si preto ujsť premiérovú reportáž a zoznámte sa s týmto - ako hovoria mnohí hudobní odborníci - zázračným dieťaťom.“ „Veľmi nás teší, že sa Zlatica vracia na obrazovky TV Markíza a že bude môcť v Televíznych novinách opäť preukázať svoj nesporný novinársky talent. Veríme, že sa divákom a diváčkam bude jej autorský seriál páčiť a že vďaka nemu spoznáme množstvo zaujímavých talentovaných ľudí, ktorí žijú na Slovensku,“ dodáva Michal Kratochvíl, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky TV Markíza. TV Markíza sa zároveň obracia s výzvou aj na širokú verejnosť: • Ak máte vo svojom okolí výnimočný talent, alebo talenty, ktoré by malo spoznať celé Slovensko, určite nám o tom dajte vedieť na e-mailovú adresu: zlatetalenty@markiza.sk PR oddelenie skupiny Markíza

 

Viac o téme: TV MarkízaZlatica Švajdová PuškárováTeo Gertler
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu