Piatok19. júl 2024, meniny má Šarlota, Dušana, zajtra Eliáš, Iľja, Eliána

Najlepšie európske tímy v boji o finále UEFA EURO 2024, sledujte na Markíze

(Zdroj: TV Markíza)

Štvrťfinále UEFA EURO 2024 je tu. Všetky zápasy čakajú divákov na Markíze, Dajto a Voyo Súboje najlepších európskych tímov na obrazovkách skupiny Markíza pokračujú.

Už v piatok a v sobotu odohrá osem najlepších reprezentácií tohtoročných majstrovstiev Európy vo futbale štvrťfinálové zápasy. Prvý z nich rozohrá v piatok 5. júla v Stuttgarte Španielsko proti domácemu Nemecku. Zápas odštartuje o 17.30 h na Dajto a Voyo štúdiom s moderátorom Majom Tomčákom a hosťami Robom Vittekom a Martinom Mikuličom. Komentovať ho bude priamo zo štadióna Marek Arpáš a Stano Šesták. Vo večernom atraktívnom súboji narazí v Hamburgu Portugalsko na reprezentáciu Francúzska. Fanúšikovia si ho budú môcť pozrieť od 20.30 h na Markíze a Voyo. V predzápasovom štúdiu privíta moderátor Slávo Jurko hostí Stana Angeloviča a Juraja Pirosku a zo štadióna v Hamburgu sa prihlásia komentátori Andrej Zvolenský a Marek Sapara.

Sobotné štvrťfinálové zápasy odštartuje o 17.30 h na Dajto a Voyo súboj Anglicko – Švajčiarsko. Dianie na trávniku bude zo štadióna v Düsseldorfe komentovať Marek Arpáš so Stanom Šestákom a top momenty zápasu v štúdiu s moderátorom Mariánom Červenkom preberú hostia Erik Jendrišek a Juraj Piroska. Od 20.30 h sa na Markíze a Voyo môžu fanúšikovia najlepšieho európskeho futbalu tešiť na prenos zo štadióna v Berlíne, kde sa odohrá zápas Holandska proti Turecku. Komentovať ho budú Andrej Zvolenský a Marek Sapara a v zápasovom štúdiu sa s hosťami Stano Angelovičom a Stanom Velickým bude rozprávať moderátor Majo Tomčák. Aj v piatok a v sobotu pokračuje na Markíze a na Voyo zábavná talkšou Taký je futbal. V piatkovej časti privíta po 15.00 h moderátor Slávo Jurko hokejistov Martina Fehérváryho a Pavla Regendu. Rozprávať sa budú na tému Futbalisti vs. hokejisti. V sobotu odštartuje Taký je futbal o 15.20 h. Matúš Krnčok sa bude na tému Futbalové manželstvo rozprávať s naším reprezentantom, ktorý sa len nedávno vrátil zo šampionátu, Petrom Pekaríkom a jeho manželkou Lujzou.

Exkluzívny obsah v priebehu celého šampionátu prináša aj spravodajský web TVNOVINY.sk a sociálne siete TV Markíza. Highlighty zápasov môžu sledovať televízni diváci vždy sumárne po každom poslednom pozápasovom štúdiu dňa. Všetky zápasy nájdu predplatitelia naživo aj zo záznamu aj v ponuke streamovacej služby Voyo. Vysielanie štvrťfinále UEFA EURO 2024 PIATOK, 5. júl 15:00 Taký je futbal / Markíza, Voyo 17:30 UEFA EURO 2024: Španielsko – Nemecko / Dajto, Voyo 20:30 UEFA EURO 2024: Portugalsko – Francúzsko / Markíza, Voyo 23:05 UEFA EURO 2024: Highlighty / Markíza SOBOTA, 6. júl 15:20 Taký je futbal / Markíza, Voyo 17:30 UEFA EURO 2024: Anglicko – Švajčiarsko/ Dajto, Voyo 20:30 UEFA EURO 2024: Holandsko – Turecko / Markíza, Voyo 23:05 UEFA EURO 2024: Highlighty / Markíza 

Viac o téme: ŠpanielskoMarkízaVoyoUEFA EURO 2024
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu