Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Majstrovstvá Európy vo futbale 2024: Semifinále na Markíze a Voyo!

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: TASR/AP Photo/Thanassis Stavrakis)

Blíži sa záver šampionátu UEFA EURO 2024. Atraktívne semifinálové súboje vám na obrazovky prinesú Markíza a Voyo.

Súboje najlepších európskych tímov na obrazovkách skupiny Markíza vrcholia. Už v utorok a v stredu odohrajú štyri najlepšie reprezentácie tohtoročných majstrovstiev Európy vo futbale semifinálové zápasy. Po napínavých štvrťfinálových zápasoch sú známe štyri futbalové reprezentácie, ktoré budú mať možnosť zabojovať o finále. Do semifinále majstrovstiev Európy UEFA EURO 2024 postúpili tímy Španielska, Francúzska, Holandska a Anglicka. Kto bude nakoniec majstrom Európy, zistíme už v nedeľu 14. júla na Markíze a na Voyo. Ešte predtým nás však čakajú atraktívne semifinálové zápasy, ktoré prinesie TV Markíza a Voyo naživo v utorok 9. júla a v stredu 10. júla. Oba zápasy odštartujú zápasovým štúdiom na Markíze od 20.30 h. V utorok sa proti sebe na štadióne v Mníchove postavia futbalisti Španielska a Francúzska. Fanúšikovia si budú môcť tento mimoriadne atraktívny duel vychutnať od 20.30 h na Markíze a Voyo. V predzápasovom štúdiu privíta moderátor Marián Červenka futbalových expertov Martina Mikuliča a Juraja Pirosku a zo štadióna v Mníchove sa prihlásia komentátori Marek Arpáš a Stanislav Šesták.

Majstrovstvá Európy vo futbale
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Markíza)

V stredu večer sa o napínavé momenty na trávniku aj na obrazovkách TV Markíza a na Voyo postarajú reprezentanti Holandska a Anglicka. Priamo zo štadióna v Dortmunde bude tento semifinálový zápas komentovať Andrej Zvolenský a Marek Sapara a top momenty duelu v štúdiu s moderátorom Majom Tomčákom budú analyzovať hostia Stano Angelovič a Stano Velický. Aj v utorok a v stredu pokračuje na Markíze a na Voyo zábavná talkšou Taký je futbal. V utorkovej časti privíta po 15.00 h moderátor Slávo Jurko herečku a športovkyňu Lenku Poláčkovú a športového psychológa Petra Kuračku. Rozprávať sa budú na tému prekonávanie vlastných limitov. V stredu odštartuje Taký je futbal o 15.20 hod a Slávo Jurko sa bude rozprávať s futbalovým agentom Jurajom Venglošom a bývalým slovenským futbalovým reprezentantom Róbertom Ježom. Exkluzívny obsah v priebehu celého šampionátu prináša aj spravodajský web TVNOVINY.sk a sociálne siete TV Markíza. Highlighty zápasov môžu sledovať televízni diváci vždy sumárne po každom poslednom pozápasovom štúdiu dňa. Všetky zápasy nájdu predplatitelia naživo aj zo záznamu aj v ponuke streamovacej služby Voyo. Finálový zápas majstrovstiev Európy UEFA EURO 2024 odvysiela TV Markíza a Voyo už v nedeľu 14. júla o 20.30 h.

Majstrovstvá Európy vo futbale
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Voyo Originál)

Pre všetkých fanúšikov futbalu a milovníkov silných športových príbehov je pripravené ešte jedno veľké prekvapenie. Už v piatok, 12. júla, štartuje exkluzívne na Voyo pokračovanie druhej série úspešného slovenského Voyo Originálu Do neba a do pekla: Generácia Žilina. Nedajte si ujsť exkluzívny pohľad do emóciami nabitého zákulisia futbalového klubu MŠK Žilina. Práve tento klub vychoval našich fantastických reprezentantov, ktorí žiarili aj na šampionáte UEFA EURO 2024 – kapitána slovenského tímu Milana Škriniara, Martina Dúbravku, Petra Pekaríka, Dávida Hancka, Denisa Vavra či Róberta Boženíka. Strhujúce príbehy a spovede našich najväčších futbalových hviezd aj dianie v A-tíme MŠK Žilina a mládežníckom futbale prinesú štyri premiérové epizódy Do neba a do pekla: Generácia Žilina. Prvú si môžu diváci pozrieť už tento piatok, 12. júna a potom každý piatok odpremiéruje Voyo jednu epizódu. Vysielanie UTOROK, 9. júl 15:30 Taký je futbal / Markíza, Voyo 20:30 semifinále UEFA EURO 2024: Španielsko – Francúzsko / Markíza, Voyo 23:15 UEFA EURO 2024: Highlighty / Markíza Vysielanie STREDA, 10. júl 15:30 Taký je futbal / Markíza, Voyo 20:30 semifinále UEFA EURO 2024: Holandsko – Anglicko / Markíza, Voyo 23:15 UEFA EURO 2024: Highlighty / Markíza

Viac o téme: TV MarkízaVoyoSemifináleUEFA EURO 2024
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu