Piatok19. júl 2024, meniny má Šarlota, Dušana, zajtra Eliáš, Iľja, Eliána

Markíza KLASIK: Nová stanica štartuje 15. júla, kultové seriály a filmy sú späť

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: TV Markíza)

Novú televíziu Markíza KLASIK bude šíriť drvivá väčšina najvýznamnejších operátorov Jej spusteniu bude v pondelok predchádzať špeciálne tematické vydanie rannej šou Teleráno na obrazovkách TV Markíza

Na záver pondelkovej rannej šou Teleráno bude Markíza KLASIK slávnostne uvedená do života. Už v pondelok 15. júla 2024 odštartuje svoje vysielanie a bude zameraná na legendárne zahraničné seriály a filmy, ako aj na českú a slovenskú televíznu klasiku. Skupina Markíza sa dohodla na jej šírení s drvivou väčšinou najdôležitejších káblových, satelitných či IPTV operátorov. „Teší nás, že distribuční partneri pozitívne reflektovali na atraktívnu programovú ponuku našej novej stanice Markíza KLASIK. Celodenný prúd kultových a nezabudnuteľných programov, ktorých kvalita je preverená časom, si tak od budúceho týždňa bude môcť vychutnávať veľká väčšina zákazníkov platených televíznych služieb,“ povedal Peter Gažík, generálny riaditeľ skupiny Markíza. Zaradenie stanice Markíza KLASIK do svojich programových ponúk potvrdili najvýznamnejší televízni poskytovatelia ako Slovak Telekom, M7 Group (Skylink, freeSAT), UPC Broadband Slovakia, Orange Slovensko či DIGI Slovakia. Markízu KLASIK bude ponúkať aj ANTIK Telecom, O2 Slovakia, Satro, Slovanet, DSi Data, Martico, 4ka, SledovanieTV, Lepšia.TV, ako aj desiatky ďalších stredných a menších operátorov.

Markíza KLASIK: Nová stanica
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Markíza)

„Naším cieľom je, aby bol signál stanice Markíza KLASIK dostupný čo najväčšiemu počtu divákov. Rokujeme preto aj s DVB-T operátorom Towercom o možnostiach jej zaradenia do ponuky platenej služby Plustelka,“ dodal Peter Gažík. Po zaregistrovaní bude k dispozícii aj bezplatný SD stream na televíznom webe Markiza.sk a v HD kvalite bude možné Markízu KLASIK sledovať aj prostredníctvom služby Voyo. Vysielanie novej stanice Markíza KLASIK odštartujú v pondelok 15. júla 2024 hneď ráno o 08:30 hod. legendárni hrdinovia Vinnetou a Old Shatterhand v nezabudnuteľnom dobrodružnom filme Poklad na Striebornom jazere. Jej spusteniu bude predchádzať špeciálne tematické vydanie rannej šou Teleráno na obrazovkách TV Markíza, na záver ktorého bude Markíza KLASIK slávnostne uvedená do života.

Markíza KLASIK: Nová stanica
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Hudba.sk, internet, Topky.sk)

Pobrežná hliadka, Beverly Hills 90210, Rodina Addamsovcov, Alf, Zmija, Hviezdna brána, A-Tím, Kobra 11, Knight Rider, Herkules – to sú notoricky známe seriálové tituly, ktoré Markíza KLASIK prinesie už v prvom týždni vysielania. K tomu aj kultové filmy ako Pulp Fiction – historky z podsvetia, Krstný otec, Frajeri vo Vegas, Nezmieriteľní, Ak sa nahneváme, budeme zlí, Honba na ponorku, Lucky Luke či Súboj titanov. Chýbať nebude česko-slovenská klasika, skvelé filmy ako Vítr v kapse alebo Bony a klid či seriáloví Chalupári. O skvelú zábavu sa postarajú aj obľúbené relácie zo zlatého fondu TV Markíza ako Uragán, Všetci sú za dverami, SEDEM s r. o. a Aj múdry schybí, ale tiež legendárna šou Možno príde aj kúzelník z produkcie Československej televízie. Všetky najaktuálnejšie informácie a novinky v súvislosti s novou stanicou Markíza KRIMI môžu diváci už teraz nájsť na jej webe www.markiza.sk/klasik či na oficiálnom profile na Facebooku. 

Viac o téme: MarkízaSlovak TelekomPeter GažíkMarkíza KLASIK
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu