Piatok19. júl 2024, meniny má Šarlota, Dušana, zajtra Eliáš, Iľja, Eliána

Veľké prekvapenie v Let’s Dance turné: Budete nadšení, kto bude tancovať po Slovensku! Prídu aj k vám?

Let´s Dance turné
Let´s Dance turné (Zdroj: TV Markíza)

BARTSILAVA - Tanečná horúčka Let’s Dance pokračuje a naberá na obrátkach! Vďaka obrovskému záujmu o vstupenky sa turné rozširuje o ďalšie mestá a predstavenia. Diváci sa môžu tešiť aj na čerstvých víťazov Let's Dance 2024 - Jakuba Jablonského a Elišku Lenčešovú.

V reakcii na obrovský záujem divákov a ich početné prosby sa televízia Markíza rozhodla rozšíriť veľkolepé Let’s Dance turné o ďalšie mestá. Po mimoriadne vysokom dopyte o vstupenky v pôvodne ohlásených termínoch televízia zareagovala a pridala nové zastávky. „Sme nesmierne vďační, že sa chce nášho Let’s Dance turné zúčastniť také veľké množstvo ľudí. Aby sme vyšli v ústrety všetkým fanúšikom po celom Slovensku, pridávame nové termíny a mestá,“ uviedol Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza. „Fanúšikovia budú mať možnosť vychutnať si túto fantastickú šou aj v Leviciach a Bratislave,“ prezradil.

Nové zastávky Let's Dance turné:
• streda 30. október 2024 o 19:00 hod. – Levice (Športová hala)
• nedeľa 3. november 2024 o 19:00 hod. – Bratislava (GOPASS ARÉNA, Športová hala Pasienky)

Let's Dance turné umožní všetkým fanúšikom megaúspešného formátu Let's Dance zažiť priamo v ich meste neopakovateľný večer s ich obľúbenou šou, ktorý bude plný tanca, hudby, zábavy a úžasných kostýmov. „Návštevníci Let's Dance turné sa môžu tešiť na všetko, čo na tejto šou tak milujú - fantastické výkony celebritných aj profesionálnych tanečníkov, nezabudnuteľné vtipné hlášky porotcov a sprievodné slovo skvelých moderátorov. Nebudú chýbať ani obľúbení tanečníci z tanečnej skupiny KRS Movement pod vedením skvelého choreografa Miňa Kereša,“ doplnil Michal Borec.

Okrem Nely Pociskovej, Jána Koleníka, Jany Kovalčikovej, Gabriely Marcinkovej a Adama Bardyho sa môžu návštevníci turné tešiť aj na úradujúceho kráľa a kráľovnú tanečného parketu - Jakuba Jablonského a Elišku Lenčešovú.

„Na Let´s Dance turné sa veľmi teším. Je to príležitosť, vďaka ktorej si budem môcť opäť zatancovať, a tancom šíriť spolu s kolegami radosť po celom Slovensku. Stretli sme sa v tíme úžasná partia a myslím si, že diváci sa majú na čo tešiť,“ povedal herec Jakub Jablonský. Turné pripravuje tím renomovaných tvorcov, ktorí sú zárukou maximálnej kvality a nezabudnuteľného zážitku. V spolupráci s jedným z najlepších režisérov na Slovensku a v Česku Pepe Majeským sa pre Let's Dance turné opäť spojili choreografi Miňo Kereš a Peter Modrovský, dramaturgička Šema Satkeová, scénograf Jaroslav Holota, technický riaditeľ zodpovedný aj za svetelný dizajn Michal Schmidt a producent za TV Markíza, jej marketingový riaditeľ Michal Borec, aby vytvorili pútavú šou plnú emócií, nadšenia a profesionálneho umenia tak, ako ju diváci a diváčky poznajú z televíznych obrazoviek. Let’s Dance turné vzniká v spolupráci s BBC Studios a pre TV Markíza ho pripravuje Magic event production, organizátor veľkých kultúrnych podujatí na Slovensku.

Viac o téme: Lets DanceTurné
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu