Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Fenomén nielen na Slovensku, ale aj vo svete! Animák V hlave 2 sa teší mimoriadnemu úspechu

V hlave
V hlave (Zdroj: TASR/Disney-Pixar via AP)

BRATISLAVA – Pixar opäť potvrdil svoje kvality. Spolupráca s Disney dopadla na jednotku a diváci sa v týchto dňoch tešia premiére pokračovania kultového animáku V hlave 2. Toto pokračovanie si získalo srdcia divákov všade vo svete, aj tých slovenských!

Filmový hit tohto roka! Aj takto opisujú diváci V hlave 2 po jeho premiére. V animovanom svete sa stretávame s Riley a jej dobrodružstvami. Film predstavuje nové emócie a tie „staré“ Radosť, Smútok, Hnev, Strach a Znechutenie nevedia, ako sa s novou situáciou vysporiadať. Naučia sa spolupracovať, aby zvládli náročnú etapu života Riley? Zároveň sa nám otvárajú aj emocionálne svety Rileyiných rodičov a priateľov, čím sa príbeh stáva ešte bohatším a komplexnejším.

Úspech vo svete!

Od svojej premiéry, ktorá na Slovensku bola 13. júna 2024, zaznamenal film neuveriteľný úspech. Film prekonal tržby svojho predchodcu a stal sa jedným z najvýnosnejších animovaných filmov roka. Kritici nešetrili chválou na emocionálnu hĺbku, humor a vizuálnu kreativitu filmu. Publikum po celom svete ocenilo, ako autenticky a citlivo film zobrazuje obdobie dospievania a s ním spojené emócie.

Ako je to u nás?

Slovensko nebolo výnimkou v prijatí tohto filmového fenoménu. Kinosály boli po celej krajine zaplnené do posledného miesta a film sa stal okamžitým hitom. Slovenskí diváci si obľúbili lokalizovanú verziu filmu, ktorá ponúkla vynikajúci dabing a priblížila humorné a emocionálne momenty ešte viac. Film rezonoval najmä medzi rodinami, ktoré si cenili jeho schopnosť priniesť zábavu aj hodnotné posolstvo pre všetky vekové kategórie.

V hlave 2 potvrdzuje, že Pixar je stále na vrchole animovanej tvorby. Spolupráca s Disney sa vyplatila! Tento úspech na Slovensku dokazuje, že kvalitné príbehy s univerzálnymi témami majú schopnosť spojiť ľudí bez ohľadu na kultúrne rozdiely. Film priniesol nielen nezabudnuteľný zážitok, ale aj dôležitý pohľad na to, ako zvládať emócie a výzvy spojené s dospievaním. Vďaka tomu si získal miesto v srdciach divákov a stal sa jedným z najvýznamnejších filmových udalostí roka.

Viac o téme: KinoV hlave 2Úspech
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu