Utorok23. júl 2024, meniny má Oľga, zajtra Vladimír

Vonku je poriadne horúco: Ukryte sa v kine, premiéra neuveriteľnej paródie na filmový hit je tu!

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: YouTube/BONTONFILM SK)

BRATISLAVA – Už sa to blíži! Dňa 26.6.2024 sa na Slovensku uskutoční premiéra očakávanej paródie Rýchlo a nemožne. Hit francúzskej filmovej sezóny zaujme fanúšikov známej filmovej série Rýchlo a zbesilo. Plánujete ísť na túto novinku do kina?

Rýchlo a nemožne je šialenou jazdou, ktorá kombinuje adrenalínové akčné scény s humornými narážkami na ikonické momenty z mnohých slávnych filmov. Medzi najznámejšie filmy, ktoré budú parodované patrí Rýchlo a zbesilo, Terminátor 3, Mission: Impossible, Rambo a mnoho ďalších.

Tvorcovia tejto paródie, ktorých poznáte formou diel Alibi na mieru 1 a 2, opäť prekonali sami seba. Mysleli ste si, že ste videli všetko, čo dokážu ponúknuť? OMYL! V rýchlo a nemožne prinášajú ešte väčšiu porciu zábavy, napätia, okorenenú strhujúcimi akčnými scénami a vtipnými odkazmi na klasiku žánru. Tento film vás vezme na adrenalínové preteky o život naprieč tromi kontinentmi, kde každý moment je preplnený nečakanými zvratmi a šialenými gagmi.

Vonku je poriadne horúco:
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: YouTube/BONTONFILM SK)

Všetko zamotá nečakaná situácia!

Hlavným hrdinom filmu je nemotorný, ale dobrácky policajt Rayane, ktorý sa dostane do naozaj nečakanej situácie. Keď zistí, že jeho babičku uniesol mexický drogový kartel, začína sa jeho šialená misia. Má len tri dni na to, aby doručil astronomické výkupné a zachránil ju. So svojimi parťákmi, ktorí sú rovnako neohrození pomstitelia – akurát, že nimi vôbec nie sú – sa vydáva na cestu plnú nebezpečenstiev a komických situácií naprieč Francúzskom a mexickou džungľou. Nemilosrdný boj s časom začína!

Vonku je poriadne horúco:
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: YouTube/BONTONFILM SK)

Tento film je dôkazom toho, že francúzska kinematografia má stále čo ponúknuť aj v oblasti komédie. Režiséri a scenáristi vynikajúco skombinovali akciu a humor, čo zaručuje, že sa diváci budú smiať od začiatku až do konca. Film je nabitý dynamikou a kreatívnymi nápadmi, ktoré posúvajú hranice tradičnej paródie. Ste pripravený precvičiť všetky svaly na vašej tvári?

Viac o téme: FilmPremiéraRýchlo a nemožneParódia
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu