Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Tento rok sa s rozprávkami roztrhlo vrece: Najslávnejší animovaný zloduch sa vracia!

(Zdroj: superbwallpapers.com)

BRATISLAVA – Najnovšie pokračovanie populárnej animovanej série Ja, zloduch prináša nové dobrodružstvá Grua, jeho verných Mimoňov a rodiny. Tentokrát sa hlavná postava musí postaviť nečakanej hrozbe, ktorá ohrozuje svet, a pritom si uvedomuje hodnotu rodiny a priateľstva. Už máte kúpené lístky?

Séria Ja, zloduch sa začala v roku 2010 a okamžite si získala srdcia divákov po celom svete. Príbeh začína s Gruom, zlým géniom, ktorý sa snaží ukradnúť Mesiac a získať si uznanie vo svete zloduchov. Jeho plán je však skomplikovaný, keď k nemu zavítajú tri dievčatká – Margo, Edith a Agnes. Tieto nevinné stvorenia postupne roztopia jeho chladné srdce a zmenia ho na milujúceho, ale svojského otca.

Pokračovanie videli diváci v roku 2013

Pokračovania sa diváci dostali v roku 2013, kedy Ja, zloduch 2 uzrelo svetlo sveta. Gru sa vzdal svojich zloduchovských praktík a stane sa agentom Anti-Zloduchovej ligy. Spolu so svojou novou partnerkou Lucy Wilde bojujú proti nebezpečnému zločincovi El Machovi. Animák ukazuje, ako Gru balansuje medzi svojou novou prácou a rodinným životom, čo prináša množstvo komických situácií.

Do tretice všetko dobré! Ja, zloduch 3 priniesol ďalšie prekvapenia. Gru sa stretáva so svojím dlho strateným dvojčaťom Druom, ktorý ho presvedčí, aby sa vrátil k zloduchovským praktikám. Spolu bojujú proti novému nepriateľovi, bývalej detskej hviezde Baltazárovi Brattovi, ktorý sa snaží pomstiť za svoju zabudnutú slávu. Film opäť ponúkol divákom zmes akcie, humoru a rodinných hodnôt.

Čo môžeme očakávať v najnovšej časti?

V najnovšej časti, Ja, zloduch 4, sa Gru ocitá pred novými výzvami. Čas sa nedá zastaviť a bývalý zloduch sa stal starostlivým otcom a manželom. Namiesto vymýšľania geniálnych zlodušských plánov sa snaží votrieť do priazne svojho malého syna – Grua juniora. Ten má však oveľa radšej svoju mamu Lucy, čo Grua permanentne privádza do zúrivosti.

To však nie je jediný problém. Do jeho života sa vracia Maxime Le Mal, zloduch, ktorý ho šikanoval na základnej škole. Maxime utiekol z väzenia, kam sa dostal Gruovou pomocou, a teraz túži po pomste. Liga proti zloduchom to považuje za hrozbu najzlovestnejšieho druhu, a preto zapíšu Grua s rodinou do programu na ochranu svedkov. To znamená novú identitu a pokojný život na predmestí. Iba žeby nie?

Na toto všetko sa môžete tešiť v najnovšej časti! Ja, zloduch 4 sľubuje zábavnú a napínavú jazdu, ktorá opäť prinesie smiech, akciu a dojemné momenty. Gru a jeho parta sú pripravení na ďalšie dobrodružstvo, ktoré fanúšikov rozhodne nesklame. My sa veru do kina chystáme, čo vy?

Galéria: Najslávnejší animovaný zloduch je späť!

Viac o téme: PremiéraRozprávkaJa zloduch 4
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu