Utorok28. máj 2024, meniny má Viliam, zajtra Vilma

Doktorka Quinnová (72) je krásna aj na staré kolená: FOTO bez mejkapu a v plavkách ako dôkaz!

Jane Seymour sa preslávila ako Doktorka Quinnová Zobraziť galériu (3)
Jane Seymour sa preslávila ako Doktorka Quinnová (Zdroj: CBS Television)

KOSTARIKA - Akoby spomalila čas! Niet pochýb, že Doktorka Quinnová je jednou z postáv, ktoré si získali srdcia každého televízneho diváka. V seriáli, ktorý zažil najväčšiu slávu v 90. rokoch, excelovala herečka Jane Seymour (72). Tá už síce nepatrí medzi najmladšie krásky, ale šarmu má stále na rozdávanie. Veď, pozrite!

Nie je žiadnym tajomstvom, že herečka Jane Seymour sa udržiava v skvelej kondícii a vzhľadom hravo tromfne aj mnohé ženy, ktoré sú od nej mladšie. Atraktívny vzhľad však nie je to jediné, čím je táto slávna herečka inšpiratívna. 

Svoje by o tom vedeli hovoriť aj jej fanúšikovia, ktorých má napríklad na sociálnej sieti Instagram zhruba 300-tisíc a bežne ich zásobuje peknými slovami a myšlienkami. „Buď silou prírody, ako mocné vlny, ktoré narážajú o breh. Nechaj svoju prítomnosť, aby vytvárala vlnky inšpirácie vo svete,” napísala pri jednom z príspevkov slávna herečka, ktorá je už pyšnou trojnásobnou babičkou. 

Jane si aktuálne užíva chvíle oddychu na Kostarike, odkiaľ posiela fanúšikom zaujímavé pozdravy. Medzi nimi napríklad fotku v plavkách, kde vystavuje na obdiv svoje bezchybné telo, či záber, na ktorom pózuje bez štipky mejkapu. Stále je rovnako krásna, čo poviete?! 

Doktorka Quinnová (72) je
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Instagram/ janeseymour)

Doktorka Quinnová (72) je
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Instagram/ janeseymour)

Viac o téme: Doktorka QuinnováJane Seymour
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu