Nedeľa16. jún 2024, meniny má Bianka, Blanka, zajtra Adolf

Herec z Mamy na prenájom: S natáčaním skončil... Teraz je na rodičovskej dovolenke!

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA - V seriáli Mama na prenájom stvárňuje manipulátora Dávida, v skutočnosti je však obetavým partnerom. Reč je o hercovi Matúšovi Beniakovi. Ten sa aktuálne rozhodol, že na rodičovskú dovolenku s malou dcérkou nastúpi on. Jeho polovička zatiaľ bude naberať prax ako zubárka.

Matúš Beniak sa v seriáli Mama na prenájom nevykreslil práve v najlepšom svetle. Teda najmä postava egoistického manipulátora Dávida, ktorého stvárňuje. V skutočnosti s ním však veľa spoločného nemá. Je milujúcim otcom malej dcérky a obetavým partnerom. Dokonca sa rozhodol, že svoju polovičku Anettku vystrieda a na rodičovskej dovolenke zostane teraz pre zmenu on. 

Herec z Mamy na
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: Instagram M.B.)

Seriál Mama na prenájom má totiž aktuálne pauzu, a tak svojej polovičke po skončení natáčania dal návrh. „Som jej povedal, že ak chceš, lebo ona zubárči, tak choď tú prax získavať ďalej. Leboj a budem teraz od začiatku apríla doma až do začiatku septembra, kedy nám začína sezóna, takže choď a kľudne naberaj prax,“ uviedol v rozhovore pre Tv Markíza Beniak. 

Ten si rodičovstvo veľmi pochvaľuje. „Rodičovstvo je geniálna vec. Samozrejme, niekdy už padáš na hubu z toho celého dňa,“ dodal hrdý otecko Matúš. 

Viac o téme: Mama na prenájomMatúš Beniak
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu