Nedeľa19. máj 2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard

Verejné VYZNANIE Kolárovského Veronike Nízlovej: Speváčka neudržala slzy!

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: Instagram)

BRATISLAVA - Herec Matúš Kolárovský má za sebou náročné životné obdobie. Uplynulé mesiace strávil na liečení, z ktorého sa len nedávno vrátil domov. Po celý ten čas pri ňom stála matka jeho dcéry Ney, Veronika Nízlová. A na Deň matiek jej za toto všetko verejne poďakoval. Krásne vyznanie!

Uplynulá nedeľa bola venovaná všetkým mamičkám - bol totiž Deň matiek. Na tie svoje nezabudol ani herec Matúš Kolárovský a okrem tej, ktorá ho porodila, poďakoval aj tej, ktorá priviedla na svet jeho dcéru Neu. Speváčke Veronike Nízlovej verejne venoval krásne vyznanie. A ako priznala, pri jeho čítaní neudržala slzy. 

„A táto mama roka, ktorej som za všetko nekonečne vďačný. Nea nemôže mať lepšiu maminu. Si brutálna mama, nech sa deje, čo sa deje, ty si tu stále pre nás všetkých. To, ako si ma tento rok podporila počas môjho najťažšieho obdobia, bolo neskutočné a budem ti za to do konca života vďačný,“ napísal v príspevku Yael. 

„Neviem, aké to pre teba muselo byť, chodiť s Neou ma pozerať na miesto, ktoré vôbec nemuselo byť príjemné na pohľad. No ty si to pred Neou zobrala s takou ľahkosťou, že sa ničoho nebála a bola úplne v pohode. Nech si hocikto povie, čo chce, aj keď viem, že sa ťa to veľakrát dotkne. Chcem, aby si vedela, že si najlepšia mama, akú Nea mohla mať,“ dodal. 

Verejné VYZNANIE Kolárovského Veronike
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: Instagram M.K.)

Viac o téme: Veronika NízlováMatúš Kolárovský
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu