Štvrtok13. jún 2024, meniny má Anton, zajtra Vasil

Radikálna ZMENA IMIDŽU Mary zo seriálu V siedmom nebi: Dlhé vlasy sú minulosťou!

Jessica Biel
Jessica Biel (Zdroj: SITA/Evan Agostini/Invision/AP)

LOS ANGELES - Herečka Jessica Biel (42) sa do povedomia slovenských divákov zapísala ako Mary z obľúbeného seriálu 90. rokov V siedmom nebi. Aktuálne ju verejnosť vníma nielen ako talentovanú herečku, ale aj manželku hudobníka Justina Timberlakea (43). No a najnovšie sa kráska podelila o radikálnu zmenu svojho imidžu!

Jessica Biel je roky verná rovnakému imidžu. Verejnosť ju spoznala v seriáli V siedmom nebi s vlasmi  dlhými približne po lopatky, tmavej blond farby... Rovnaký odtieň aj účes nosila prakticky doteraz. Aktuálne sa však na sociálnej sieti Instagram pochválila videom, ktoré zachytáva radikálnu zmenu jej výzoru. 

Nechala si ostrihať dobrých 30 centimetrov z dĺžky svojich vlasov a dnes sa pýši trendy bobom. Nie všetkým sa však nový účes pozdáva. „Justin, ako si jej to mohol dovoliť,“ píše jeden z komentujúcich, ktorý sa však za svoje slová okamžite dočkal kritiky. Ľudia sa zhodujú, že na ostrihanie svojich vlasov si nepotrebuje od nikoho pýtať povolenie. 

Iným sa Jessicin nový imidž páči. „Rozkošné, vyzeráš mladšie a rozkošnejšie. Myslím to tak, že vždy si bola nádherná, ale teraz si ešte krajšia,“ myslí si komentujúca. „Milujem to, chystám sa urobiť to isté!“ pridala sa ďalšia. Aký máte názor vy?

 

Viac o téme: Jessica Biel
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu