Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Oldřichovi Kaiserovi (69) išlo na natáčaní O ŽIVOT: Štáb okolo neho lietal s INJEKCIAMI!

Oldřich Kaiser s partnerkou Dášou Vokatou na MFF v Karlovych Varoch Zobraziť galériu (3)
Oldřich Kaiser s partnerkou Dášou Vokatou na MFF v Karlovych Varoch (Zdroj: Profimedia)

PRAHA - Český herec Oldřich Kaiser (69) má na svojom konte nový film s názvom Zahradníkův rok. Ten prišiel predstaviť aj na medzinárodný filmový festival do Karlovych Varov. A tam prezradil, že mu počas natáčania doslova išlo o život. Štáb okolo neho lietal s injekciami!

Legendárny český herec pôvodne úlohu prijať nechcel, prehovorila ho až jeho priateľka Dáša Vokatá, ktorá si zaňho prečítala scenár. „Povedal som: Dáša, prečítaj si tú sra*ku,“ priznal podľa Blesku.cz Kaiser. Speváčka mu potom povedala, že úlohu vziať musí, od scenára sa totiž nedokázala odtrhnúť. No a napokon si v počine zahrala aj ona sama. 

Kaisera úloha tiež pohltila a naplno sa do nej vložil. Dokonca pristúpil aj na scény, v ktorých riskoval svoj život. Herec má totiž silnú alergiu na osie a pravdepodobne aj na včelie bodnutie. No a v počine stvárňoval včelára. „Polovica štábu sme tam lietali s injekciou proti alergii na osy, pretože keby ho pichla, tak zomrie. Všetci sme mali radšej v ruke ihlu,“ prezradila Vokatá. 

No hoci ho, našťastie, včera počas natáčania nepichla, na premiéru do Karlovych Varov predsa len prišiel "so zranením". Dorazil s ortopedickým límcom okolo krku. „To mám z práce na záhradce, to je potom natáčaní, toto mi zostalo. Dal som do toho všetko a niečo si odnášam,“ vtipkoval herec. 

Oldřich Kaiser s partnerkou Dášou Vokatou na MFF v Karlovych Varoch
Zobraziť galériu (3)
Oldřich Kaiser s partnerkou Dášou Vokatou na MFF v Karlovych Varoch  (Zdroj: Profimedia)

Viac o téme: Oldřich Kaiser
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu