Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Hviezda Dunaja spieva aj v skutočnosti: NOVÁ PIESEŇ... Pracovala na nej so svojou láskou!

Petra Dubayová a Vladislav Plevčík
Petra Dubayová a Vladislav Plevčík (Zdroj: Ján Zemiar)

BRATISLAVA - Petra Dubayová (25) pôsobí v slovenskom šoubiznise už dlhé roky. Najprv začínala ako divadelná herečka, no do povedomia širokej verejnosti sa dostala až vďaka markizáckemu seriálu Dunaj. Tam stvárňuje speváčku Evu. Kučeravá kráska však spieva aj v realite... Predstavila novú pieseň, na ktorej pracovala so svojím partnerom!

Petru Dubayovú diváci televízie Markíza poznajú zo seriálu Dunaj ako predavačku Evu, ktorá si po večeroch zarába v kluboch ako speváčka. Hudba je však kučeravej kráske blízka aj v skutočnosti. Aktuálne uzrela svetlo sveta jej hudobná novinka - konkrétne ide o báseň s názvom Pehy dní, ktorú zhudobnila a aranžmá k nej vytvoril jej priateľ, herec Vladko Plevčík. 

Zaujímavosťou je, že videoklip sa natáčal na kameru z roku 1994. Tá bola teda staršia ako samotná Petra. „My sme to natáčali na tú pásku, potom sme si to dali zdigitalizovať. A potom, keď som to išla strihať, tak prišla jedna stopa, z ktorej som vyberala všetky tie veci, ktoré by sa nám mohli hodiť,“ prezradila v dnešnom Teleráne s tým, že si k videoklipu napísala sama scenár, aj si ho potom postrihala.

Slová sú zbytočné, pozrite si videoklip k piseni Pehy dní! 

Viac o téme: Petra Dubayová
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu