Piatok29. september 2023, meniny má Michal, Michael, Michaela, zajtra Jarolím

Veľké FINÁLE Survivoru: Víťazstvo mal na dosah... ZRADA ho stála 100 tisíc eur!

Zobraziť galériu (4)
(Zdroj: TV Markíza)

DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA - Víťaz Survivoru je známy! V stredu večer Markíza na streamovacej platforme Voyo odvysielala veľké finále najdrsnejšej reality šou. V tom sa stretli Tomáš Weimann, Martin Konečný a Karolína Krézlová. Tesne pred bránami posledných súbojov vypadla Karolína, a tak sa o výhru 100 tisíc eur pobili poslední dvaja muži. O víťazovi rozhodovali hlasy, ktoré im udeľovali vypadnutí súťažiaci. A hoci si jeden z dvojice myslel, že má vyhraté, opak sa stal pravdou. O výhru ho pripravila zrada od spojenkyne!

O víťazovi aktuálneho ročníka Survivoru rozhodovali 3 súboje a hlasovanie poroty. V prvej hre bojovali všetci traja finalisti - Karolína Krézlová, Tomáš Weimann aj Martin Konečný. Ich úlohou bolo dostať sa z uzamknutej klietky. Potrebovali k tomu 3 kľúče, ku ktorým sa museli prepracovať pomocou vlastnoručne zmontovanej tyče. 

Ako prvému sa to podarilo Martinovi a hneď za ním sa vyslobodil aj Tomáš. Karolína tak pred bránami veľkého finále skončila a pridala sa do poroty k vypadnutým súťažiacim. Ďalšie dva súboje potom rozhodovali o tom, koľko hlasov si k záverečnému hlasovaniu finalisti pripíšu. Prvý súboj vyhral Tomáš a tak mal jeden hlas k dobru. Ako druhý bol úspešnejší Martin, a tak si aj on pripísal jeden bod. 

Veľké FINÁLE Survivoru: Víťazstvo
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV Markíza)

V závere potom o osude súťažiacich rozhodovala porota. Tá si vypočula obhajobu finalistov a tiež odpovede na ich otázky. A potom sa už išlo hlasovať. Do úplného záveru finále boli výsledky tesné 5:5. O všetkom tak rozhodol jeden jediný hlas. A hoci sa zdalo, že víťaz je jasný, napokon sa stal úplný opak. Survivorom pre rok 2023 sa stal Tomáš Weimann. 

Nechápal Martin, ani samotní diváci. Počty vzhľadom na pôvodné aliancie totiž naznačovali, že víťazom by sa mal stať práve on. Doplatil však na zradu svojho blízkeho človeka. O výhru 100 tisíc eur ho pripravila Johanka, ktorá celú súťaž bola Martinovym spojencom. Vo finále však hlasovala za Tomáša. 

„Rada by som si vypočula Johankino odôvodnenie, lebo takto som bola veľmi sklamaná,“ píšu diváci na sociálnych sieťach. „Pekný finálový súboj, Johanka sklamala,“ pridal sa ďalší. „Môj víťaz je aj tak Martin, a to ako ho podrazila Johanka, bol hnus.“ Aký názor máte vy?

Veľké FINÁLE Survivoru: Víťazstvo
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV Markíza)

Veľké FINÁLE Survivoru: Víťazstvo
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV Markíza)

Viac o téme: SurvivorTomáš WeimannMartin Konečný
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu