Utorok26. september 2023, meniny má Edita, zajtra Cyprián, Damián

Bývalá televízna hviezda prehovorila: Návrat k MODEROVANIU?

Zobraziť galériu (4)
(Zdroj: Ján Zemiar)

BRATISLAVA - Dvojnásobná mamička Lucia Forman Habancová sa do povedomia verejnosti dostala ako rosnička verejnoprávnej televízie, neskôr pôsobila v TA3. Už niekoľko rokov je hovorkyňou Bratislavského samosprávneho kraja, no a keďže patrila medzi obľúbené televízne tváre, získala si srdcia mnohých fanúšikov, ktorým na obraze chýba. My sme s pôvabnou blondínkou absolvovali rozhovor a zaujímalo náš, či existuje šanca, že by sa opäť naplno vrátila k moderovaniu...

V júni 2021 sa z Lucie stala dvojnásobná mamina. K dcérke Lare, ktorú má z prvého vzťahu, pribudlo ďalšie dievčatko, ktorému s partnerom Ľuborom dali meno Nela. Istý čas sa bývalá moderátorka venovala najmä materským povinnostiam, netrvalo to však dlho a začala opäť "zarezávať". Ako sme spomínali, Lucia pôsobí ako hovorkyňa Bratislavského samosprávneho kraja. 

Bývalá televízna hviezda prehovorila:
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: Ján Zemiar)

Nás však zaujímalo, či jej nechýba moderovanie, ktoré ju kedysi živilo. „Kto raz robil moderátora, určite vie, že mu to chýba. Ale myslím si, že mám obrovské šťastie, že robota, ktorú aktuálne robím, tak tam mám v podstate z každého rožka troška. Lebo vlastne aj vyrábame videá, stretávame sa so svojimi kolegami, ktorí sú buď za kamerou, alebo sú za mikrofónom... Pripravujem tlačové správy, čiže robím aj takú tú scenáristiku. Takže je tam vlastne všetko, čo som predtým robila," vysvetlila nám niekdajšia televízna hviezda a dodala, že najzásadnejší rozdiel spočíva v tom, že je menej na obraze. 

Nad tým, že by sa k moderovaniu vrátila, vraj v týchto chvíľach veľmi neuvažuje. Na prvom mieste je pre ňu súkromie. „Ono priorita je momentálne pre mňa rodina a deti. Takže teraz uvítam viac takú stabilitu, istotu," prezradila Lucia. Zároveň však priznala, že ak by nejaká zaujímavá ponuka prišla, rozhodne by sa nad ňou zamyslela.

Bývalá televízna hviezda prehovorila:
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: Ján Zemiar)

„Uvidíme. Ja už som taká, že už ani nejako neplánujem, nepozerám do budúcna a snažím sa žiť aktuálne životom, aký je. Momentálne všetky radosti aj starosti, ktoré mi prináša... A čo bude v budúcnosti, čo mi tam ešte osud niekde nadelí a pripraví, tak uvidíme. Nezatvorila som dvere," dodala na záver sympatická hovorokyňa s tým, že dúfa, že spomínané pomyselné dvere nezatvoril ani nikto pred ňou. 

Bývalá televízna hviezda prehovorila:
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: Ján Zemiar)

Viac o téme: Lucia Forman Habancová
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu