Utorok26. september 2023, meniny má Edita, zajtra Cyprián, Damián

Krásne PREKVAPENIE! Z jojkárskeho moderátora bude trojnásobný otec

Thomas Puskailer Zobraziť galériu (2)
Thomas Puskailer (Zdroj: TV JOJ)

BRATISLAVA - Ich krásna rodinka sa rozrastie! Jojkársky moderátor Thomas Puskailer prežíva krásne chvíle. Ako sa najnovšie pochválil svetu, jeho manželka Abbie nosí pod srdcom dieťatko. Dvojica má spolu dvoch synov.

Thomas Puskailer, ktorý sa pravidelne prihovára divákom jojkárskej relácie Ranné Noviny, si aktuálne užíva chvíle oddychu na rodinnej dovolenke. Priateľom a fanúšikom poslal prostredníctvom sociálnej siete Instagram pozdrav, v podobe krásnych záberov. 

Tie odkryli krásne prekvapenie. A to, že moderátorova polovička je tehotná. Pohľad na jej guľaté bruško prezrádza, že je už hádam v treťom trimestri tehotenstva. 

„Chceme sa s vami všetkými podeliť o radostnú správu, že sa naša rodina rozrastie a čakáme naše tretie dieťa. Pre nás jedno veľké a krásne prekvapenie a ešte väčšie požehnanie. Sme neskutočne šťastní, že sa môžeme stať trojnásobnými rodičmi. Už sa nemôžeme dočkať až ťa spoznáme náš tretí malý zázrak,” napísal k fotkám šťastný Thomas. 

Thomas a Abbie majú spolu dvoch synov - Noaha a Jessieho. Či ku chlapcom pribudne dcérka alebo tretí syn, zatiaľ moderátor neprezradil. Ku krásnej novinke mu srdečne GRATULUJEME!

 

 

 
Viac o téme: Thomas Puskailer
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu