Utorok26. september 2023, meniny má Edita, zajtra Cyprián, Damián

Obľúbená JOJ-kárka sa vracia na obraz: Pred tým sa dala vylepšiť!

Danka Čapkovičová Zobraziť galériu (3)
Danka Čapkovičová (Zdroj: TV JOJ)

BRATISLAVA - Na návrat sa dôkladne pripravuje! Meno Danka Čapkovičová je divákom TV Joj dobre známe. Sympatická blondínka sa im totiž prihovárala nielen v relácii Miláčikovo, ale aj od spravodajského stolíka. V marci minulého roka sa stala dvojnásobnou mamičkou a venovala sa prevažne materským povinnostiam. Už čoskoro sa to ale zmení.

Danka sa z televíznych obrazoviek celkom nevytratila, keďže na nakrúcania Miláčikova si mohla odbehnúť aj spolu so synčekom. V prípade moderovania Novín je to však už trošku iné. 

Obľúbená JOJ-kárka sa vracia
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV JOJ)

Ako ale pred pár dňami svojim priateľom a fanúšikom prostredníctvom sociálnych sietí prezradila, už čoskoro ju budeme vídať aj v Novinách. „Priatelia, je to tu. Už o pár dní sa vraciam do spravodajstva,” poznamenala Danka, ktorá zároveň dodala, že si pri tej príležitosti dala vybieliť zuby. „Aby som sa na vás mohla krásne usmiať, ukradla som si pár desiatok minút pre seba a prvýkrát v živote som si nechala vybieliť zuby. Som spokojná a šťastná,” zhodnotila moderátorka.

Obľúbená JOJ-kárka sa vracia
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Instagram)

Sympatická Jojkárka má za sebou už aj letnú dovolenku. Spoločne s manželom Kamilom, dcérkou Sárkou a synčekom Maxom si užili oddych v Turecku. 

 

 

Viac o téme: Danka Čapkovičová
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu