Utorok26. september 2023, meniny má Edita, zajtra Cyprián, Damián

Na JOJ-ku prichádza NOVÁ ŠOU: TOTO by ste na Slovensku nečakali!

Zobraziť galériu (4)
(Zdroj: TV JOJ)

BRATISLAVA - Pripravte sa na novú originálnu šou, ktorá posúva hranice priateľstva na úplne novú úroveň! Tetko naslepo je o zábave, kreativite, dôvere a odvahe, keď si dvaja najlepší priatelia nechajú od toho druhého vybrať miesto aj motív tetovania a sami ho uvidia až na vlastnej koži. Trúfli by ste si?

Šancu moderovať tento program dostala talentovaná influencerská dvojica Jancucik a Samo Zvaný, o tetovania na celý život sa postará Oľga Albertová (Olganizmus).

Na JOJ-ku prichádza NOVÁ
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV JOJ )

Tetko naslepo nie je len o tetovaniach. Je to hĺbkový test poznania toho druhého. Každý z dvojice musí dostatočne dôverovať tomu druhému a zároveň musí aj on sám vybrať pre svojho parťáka tetovanie, ktoré bude mať na koži celý život. Pripravte sa na horskú dráhu emócií, prekvapení a neuveriteľných tetovaní, ktoré vás môžu inšpirovať. či nechať v nemom úžase...

Na JOJ-ku prichádza NOVÁ
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV JOJ )

A ako to v jednotlivých dvojiciach dopadne? Trafia sa do vkusu a spečatia svoje priateľstvo alebo vykopú vojnovú sekeru? Presvedčte sa na vlastné oči. Tetko naslepo bude dostupné exkluzívne len na JOJ play, streamovacej platforme televízie JOJ, od 25. augusta.

Šou Tetko naslepo, ktorá nanovo definuje význam priateľstva a zdobenia tela, bude zaradená do prémiového balíčka JOJ play.

Na JOJ-ku prichádza NOVÁ
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV JOJ )

Viac o téme: TV JOJTetko naslepo
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu