Utorok26. september 2023, meniny má Edita, zajtra Cyprián, Damián

Švajda a Puškárová zložili z rúk obrúčky: PROBLÉMY vo vzťahu? Zlatica prehovorila!

Manželia Švajdovci Zobraziť galériu (2)
Manželia Švajdovci (Zdroj: Ján Zemiar)

BRATISLAVA - Nie je to také idylické! Aj takýmito slovami okomentovala Zlatica Puškárová svoje manželstvo s Patrikom Švajdom, s ktorým sú spolu nielen doma, ale aj v práci. Čo sa deje medzi obľúbeným markizáckym párikom?!

Zlatica Puškárová a Patrik Švajda sú spolu 23 rokov a majú spolu dvoch synov - Leonarda a Adamka. Z predošlého vzťahu má moderátor starších synov Samuela a Patrika. Z detí majú obaja veľkú radosť a sú na nich pyšní. Dvojica vždy pôsobí ako zohratý a harmonický pár. Inak tomu nebolo ani na nedávnej markizáckej párty, kde rozdávali úsmevy na všetky strany.

V rozhovore pre markizácky web sa Zlatica nevyhla otázke, ako to u nich doma vyzerá a či si popri všetkých povinnostiach dokážu s manželom nájsť čas len pre seba. „To veľmi nie, ale keď si s niekým od rána, na obed, v práci a potom prídeš večer domov a ešte parkuje pred domom, hovoríš si, zase ty?” poznamenala so smiechom. „Ale my sme spolu 23 rokov, čo je až neuveriteľné v týchto časoch. My sa aj hádame, to nie je také idylické,” dodala moderátorka. 

Mnohí nám dajú zrejme za pravdu, že občasné hádky sú bežné aj v ich vzťahoch. Čo však ale nie je celkom bežné, Švajdovci nenosia obrúčky. „Ja na sebe neznesiem ani hodinky, ani prstene, ani nič podobné, takže ja som si ju dala dole. No, Paťo zo solidarity potom tiež,“ uviedla dôvod Zlatica. 

Zlatica Puškárová a Patrik
Zobraziť galériu (2)
Zlatica Puškárová a Patrik Švajda sú spolu nielen doma, ale aj v práci.  (Zdroj: TV Markíza)

Viac o téme: Zlatica PuškárováPatrik Švajda
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu