Nedeľa1. október 2023, meniny má Arnold, zajtra Levoslav

PREMIÉRA prvého slovenského seriálu SkyShowtime: Hrá v ňom Sisa Sklovská a... Ocenili ho aj vo svete!

V seriáli si tiež zahrala Sisa Lelkes Sklovská. Zobraziť galériu (6)
V seriáli si tiež zahrala Sisa Lelkes Sklovská. (Zdroj: SkyShowtime)

BRATISLAVA - Víťaz, prvý pôvodný slovenský seriál SkyShowtime je na platforme dostupný oddnes. V očakávanom rodinnom komediálnom formáte režiséra Jana Hřebejka oceneného na Berlinale a držiteľa Českého leva sa predstaví hviezdne obsadenie vrátane Adyho Hajdu a Ivany Chýlkovej.

Prvý pôvodný slovenský seriál SkyShowtime Víťaz mal včera premiéru na SkyShowtime, ďalšej veľkej európskej streamovacej službe. Tento pútavý a dlho očakávaný komediálny seriál bude k dispozícii na všetkých dvadsiatich dvoch trhoch, kde je služba dostupná. Víťaz obsahuje šesť epizód, ktoré sa budú pridávať na platformu každý pondelok. Prvá epizóda je už teraz k dispozícii.

PREMIÉRA prvého slovenského seriálu
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: SkyShowtime)

Víťaz je pútavá rodinná komédia, ktorá sleduje život Viktora Hudáka (Ady Hajdu), bývalého premiéra malej európskej krajiny. Po desaťročí sa snaží získať späť srdcia svojej rodiny, ktorú počas svojej politickej kariéry zanedbával. Pokúša sa začleniť do bežných činností a zároveň získať späť náklonnosť svojich dcér a manželky. Jeho cesta je však plná nečakaných a úplne nových každodenných výziev. Niekedy prekonávajú aj tie, s ktorými sa stretol počas svojho pôsobenia v parlamente. Seriál s dokonalou kombináciou humoru a drámy skúma dobrodružnú cestu Viktora, jeho dcér, manželky a najbližších.

PREMIÉRA prvého slovenského seriálu
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: SkyShowtime)

Víťaza režíroval renomovaný český filmár Jan Hřebejk (kultová česká komédia Pelíšky), scenár napísala Zuzana Dzurindová a Peter Nagy, hlavný kameraman je Martin Šácha. V hlavných úlohách sa predstaví populárny slovenský herec Ady Hajdu, držiteľka Českého leva Ivana Chýlková, na Českého leva nominovaná Natalia Germani, mladé vychádzajúce hviezdy Petra Dubayová a Rebecca Rigová, známe mená Noël Czuczor, Milan Ondrík, Zuzana Páleníková, Ján Jackuliak, Kristína Sisková, Rea Frlajsová, Vladislav Plevčík, Sarah Arató a Štefan Martinovič. Hlavným producentom seriálu je Jan Bílek, výkonným producentom Aleš Týbl, ďalšími producentmi sú Tereza Polachová a Steve Matthews. Seriál sa natáčal prevažne v Bratislave.

Viac o téme: VíťazSisa Lelkes SklovskáSkyShowtime
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu