Piatok29. september 2023, meniny má Michal, Michael, Michaela, zajtra Jarolím

TAKTO ste slovenského moderátora ešte nevideli: Ukázal sa HORE BEZ... Aha na to telo!

Zobraziť galériu (11)
(Zdroj: RTVS)

BRATISLAVA - Meno Vlado Varecha určite nie je verejnosti cudzie, no mnohí viac ako jeho tvár spoznávajú jeho hlas. Patrí totiž k moderátorským stáliciam istého slovenského rádia, no občas ho vidno i na obraze. Aktuálne je súčasťou jednej z moderátorských dvojíc relácie Voda spieva, "dvojičku" tvorí s pôvabnou Barborou Krajčírovou. No a v najnovšej epizóde sa sympatický "Láďo" ukáže tak, ako ste ho ešte zrejme nevideli. Aha, na čo sa nechal nahovoriť!

V prvú septembrovú nedeľu o 20.30 h odštartoval na televíznych obrazovkách RTVS 1. ročník udeľovania ocenení VODA SPIEVA. Projekt divákom predstaví a zároveň ocení tých, vďaka ktorým máme na Slovensku čistú a zdravú vodu. Nominovaní sú jednotlivci, spoločnosti, ale aj samosprávy, ktorí sa venujú vodným zdrojom, vodným tokom, nádržiam a všetkým formám starostlivosti o vodu ako dôležitú súčasť života človeka.

TAKTO ste slovenského moderátora
Zobraziť galériu (11)
 (Zdroj: RTVS)

Troma nominačnými epizódami a slávnostným finále, ktoré RTVS odvysiela 24. septembra na Jednotke, budú divákov sprevádzať dvojice moderátorov – Marianna Ďurianová a Štefan Štec, Barbora Krajčírová a Vlado Varecha, Kristína Tormová a Daniel Žulčák. Spomedzi všetkých nominovaných vyberala odborná porota 6 jednotlivcov, 6 spoločností a 6 miest alebo obcí. O postupujúcich z nominačných kôl do finálového kola rozhodnú výlučne diváci RTVS prostredníctvom SMS hlasovania počas a po odvysielaní nominačných kôl.

TAKTO ste slovenského moderátora
Zobraziť galériu (11)
 (Zdroj: RTVS)

Túto nedeľu o 20.30 h budú druhé nominačné kolo moderovať Vlado Varecha a Barbora Krajčírová, ktorí predstavia ďalšie nominácie. V jednej z dokrútok (v ukážke) si zaplávajú s morskou pannou a dámy teda poteší pohľad na polonahého Vlada, ktorý sa spoločne s Barborou Krajčírovou vybral hľadať morskú pannu. Dvojica sa teda vyzliekla do plaviek a skočili do vody.  Aha, ako to vyzeralo! 

TAKTO ste slovenského moderátora ešte nevideli: Ukázal sa HORE BEZ... Aha na to telo! (Zdroj: RTVS)

Viac o téme: Vlado VarechaVoda spievaLáďo
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu