Piatok29. september 2023, meniny má Michal, Michael, Michaela, zajtra Jarolím

Prežili HAVÁRIU lietadla i kruté hory, ale ich trápenie sa zďaleka NESKONČILO: Novinka na SkyShowtime!

SkyShowtime uvádza nový seriál Zobraziť galériu (3)
SkyShowtime uvádza nový seriál (Zdroj: SkyShowtime)

BRATISLAVA - Úspešný seriál Yellowjackets prichádza na SkyShowtime na Slovensku. Prvá séria Showtime seriálu nominovaného na cenu Emmy bude mať premiéru na SkyShowtime na Slovensku 14. októbra. Druhá séria bude k dispozícii 28. októbra

SkyShowtime dnes oznámila, že prvá séria dramatického trilerového seriálu nominovaného na cenu Emmy Yellowjackets bude mať premiéru na SkyShowtime na Slovensku 14. októbra. Všetky epizódy prvej série budú k dispozícii na pozretie od tohto dátumu. Druhá séria produkovaná spoločnosťou SHOWTIME bude k dispozícii na SkyShowtime na Slovensku od 28. októbra. Nové epizódy sa objavia každý týždeň. Prvá séria má výnimočné 100 % hodnotenie na Rotten Tomatoes a získala sedem nominácií na cenu Emmy.

Seriál Yellowjackets vytvorila Ashley Lyle a Bart Nickerson (Narcos). V hlavných rolách účinkuje nominantka na cenu Emmy a držiteľka ceny Critics Choice Award Melanie Lynskey (Castle Rock), nominantka na Oscara a cenu Emmy Juliette Lewis (Camping) a nominantka na cenu Emmy Christina Ricci (Z: The Beginning of Everything) a Tawny Cypress (Unforgettable).

Prežili HAVÁRIU lietadla i
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: SkyShowtime)

Epos o prežití, psychologický horor a dráma je tiež ságou o tíme mimoriadne talentovaných stredoškolských futbalistiek, ktoré sa stanú (ne)šťastnými preživšími leteckej havárie hlboko v odľahlej severskej divočine. Seriál sleduje nielen ich zostup z komplikovaného, ale prosperujúceho tímu k divokým klanom, ale zároveň sleduje ich životy, ktoré sa po takmer 25 rokoch snažia dať dokopy, čo dokazuje, že minulosť nikdy nie je skutočne minulosťou a to, čo sa začalo v divočine, sa ani zďaleka neskončilo.

Prežili HAVÁRIU lietadla i
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: SkyShowtime)

V druhej sérii sa objavia stálice: Lauren Ambrose (Six Feet Under, Servant) a Simone Kessell (Obi-Wan Kenobi) spolu s Elijahom Woodom (trilógia The Lord of the Rings) a množstvom hosťujúcich hercov. Medzinárodnú distribúciu Yellowjackets zaisťuje spoločnosť Paramount Global Content Distribution.

 

 

Viac o téme: SkyShowtimeYellowjackets
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu