Nedeľa16. jún 2024, meniny má Bianka, Blanka, zajtra Adolf

Stalonova rodina aj Super Mario: Jesenné televízne chuťovky na SkyShowtime

Kelsey Grammer ako populárny Frasier Zobraziť galériu (5)
Kelsey Grammer ako populárny Frasier (Zdroj: SkyShowtime)

Veľká európska streamovacia služba SkyShowtime prináša najdôležitejšie informácie o svojej ponuke obsahu, ktorý bude k dispozícii od novembra tohto roku. Platforma predstaví nové seriály ako Frasier, Fellow Travelers a Yellowjackets, seriál na pokračovanie The Family Stalone, The Super Mario Bros. Movie alebo Renfield.

Nový seriál Frasier, v ktorom hrá hlavnú úlohu a produkuje ho Kelsey Grammer, sleduje Frasiera Cranea (Grammer) v ďalšej kapitole jeho života, keď sa vracia do Bostonu v Massachusetts, kde ho čakajú nové výzvy. Okrem Grammera si v novom seriáli zahrá Jack Cutmore-Scott ako Frasierov syn Freddy; Nicholas Lyndhurst ako Frasierov starý kamarát z vysokej školy, z ktorého sa stal univerzitný profesor Alan a ďalší.

Stalonova rodina aj Super
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: CBS Television Distribution)

Seriál Fellow Travelers, ktorý na základe románu Thomasa Mallona vytvoril nominant na Oscara Ron Nyswaner (Philadelphia, Homeland), je epickým ľúbostným príbehom a politickým trilerom, ktorý zachytáva nestabilný románik dvoch veľmi odlišných mužov. Matt Bomer hrá charizmatického Hawkinsa Fullera, ktorý si udržiava kariéru v zákulisí politiky. Hawkins sa zoznamuje s Timom Laughlinom (Jonathan Bailey), mladým mužom plným ideálov. Ich románik sa začína v čase, keď Joseph McCarthy a Roy Cohn vyhlasujú vojnu delikventom a sexuálnym deviantom.

Stalonova rodina aj Super
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: SkyShowtime)

Yellowjackets je eposom o prežití, psychologickým hororom a drámou a tiež ságou o tíme mimoriadne talentovaných stredoškolských futbalistiek, ktoré sa stanú (ne)šťastnými preživšími leteckej havárie hlboko v odľahlej severskej divočine. Seriál sleduje nielen ich zostup z komplikovaného, ale prosperujúceho tímu k divokým klanom, ale zároveň sleduje ich životy, ktoré sa po takmer 25 rokoch snažia dať dokopy, čo dokazuje, že minulosť nikdy nie je skutočnou minulosťou a to, čo sa začalo v divočine, sa ani zďaleka neskončilo.

Stalonova rodina aj Super
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: SkyShowtime)

Ďalšími známymi tvárami, ktoré ponúka SkyShowtime, sú Sylvester Stallone, trojnásobný nominant na Oscara či hrdina videohier od spoločnosti Nintendo, fúzatý inštalatér Mario a jeho urastený brat Luigi, ktorí sa snažia zachrániť princeznú Peach pred zloduchom Bowserom.

Stalonova rodina aj Super
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: SkyShowtime)

 

 

Viac o téme: FilmySly StalloneSuper MarioSeriály
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu