Nedeľa14. júl 2024, meniny má Kamil, Lara, zajtra Henrich

Táto správa zarmúti mnohých divákov Jojky: DEFINITÍVNY KONIEC!

TV Joj Zobraziť galériu (2)
TV Joj (Zdroj: TV JOJ)

BRATISLAVA - So svojimi obľúbencami sa diváci budú musieť rozlúčiť! Osud jojkárského seriálu Hranica je spečatený. Na sociálnej sieti Facebook to potvrdila herečka Hana Gregorová (71), ktorá v ňom stvárnila jednu z ústredných postáv.

Pre mnohých divákov je seriál Hranica skvelou voľbou, ako sa v úvode pracovného týždňa odreagovať. Tento počin, ktorého dej sa odohráva na slovensko-ukrajinskej hranici a mapuje boj pašérakov a policajtov, totiž TV Joj vysiela každý podelok o 20:40. 

Táto správa zarmúti mnohých
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: TV Joj)

Seriál sa dočkal troch sérií, avšak v decembri sa na obrazovky dostanú už len posledné časti, ktoré boli natočené v uplyulých dňoch. Definitívny koniec seriálu komentovala na sociálnych sieťach aj hlava celého pašeráckeho klanu - Zorka, ktorú stvárnila Hana Gregorová. 

„Urobili sme definitívnu bodku za našou Hranicou. Bolo nám to všetkým veľmi ľúto, ale to je život,” uviedla tmavovláska, ktorá si prácu na tomto projekte mimoriadne pochvaľuje. Podľa jej slov vytvorili všetci skvelú partiu. 

„Vďaka TV JOJ, že siahla po tomto projekte. Diváci nás uvidia až do decembra, ale všetko už je, žiaľ, hotové. Takže, milí kamaráti, aj skalní diváci, bolo to krásné a možno raz.... Veď zázraky sa dejú,” uzavrela umelkyňa a pridala pár záberov z narúcania i zo zákulisia. 

 

Tak včera,sme nádhernou a veľkolepou "dotočnou" v bratislavskej "Pradiarni",urobili definitívnu bodku za našou milovanou...

Posted by Hana on Monday, November 13, 2023

 

 

Viac o téme: Hranica
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu