Pondelok4. marec 2024, meniny má Kazimír, zajtra Fridrich

Táto správa fanúšikov Dunaja NEPOTEŠÍ: Na obrazovky sa vráti až... Och, to snáď nie!

Zobraziť galériu (5)
(Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA - Markizácky počin Dunaj, k vašim službám patrí medzi najúspešnejšie seriály súčasnosti. Diváci s napätím sledujú každý jeden diel a dychtivo čakajú, ako sa budú osudy ich obľúbencov vyvíjať. Seriál má momentálne prestávku a podľa najnovších informácií si fanúšikovia budú musieť na pokračovanie počkať.

Televízia Markíza počas uplynulého týždňa odvysielala poslednú epizódu štvrtej série seriálu Dunaj, k vašim službám. Už tradične nechýbali momenty plné napätia a viacerí diváci si po jej odvysielaní povedali, že sa už nevedia dočkať, čo sa bude diať ďalej. 

Ako ale informuje portál mediaboom.sk, piata séria odštartuje o čosi neskôr, než tomu bolo v minulom roku. Podľa prvotných informácií by tak mohlo byť až začiatkom februára - utorok 6.2. 2024. Počas prestávky plánuje Markíza zaradiť do vysielania český krimiseriál Polícia Modrava.  

Zaujímavé je, že začiatkom roka 2023 zvolila inú taktiku. Dunaj zaradila do vysielania čo najskôr - 10. januára, aby predbehla konkurenčnú Jojku s Nemocnicou.

Viac o téme: Dunaj k vašim službám
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu