Pondelok4. marec 2024, meniny má Kazimír, zajtra Fridrich

Vedenie Jojky zaskočilo Eňu Vacvalovú: STOP-ka počas nakrúcania a... Až mala zimomriavky!

Eňa Vacvalová Zobraziť galériu (3)
Eňa Vacvalová (Zdroj: TV Joj)

BRATISLAVA - Postarali sa im o príjemné prekvapenie! Včera večer boli diváci jojkárskej relácie Sedem svedkami pekného a milého momentu. Tvorcovia sa uprostred nakrúcania rozhodli potešiť glosátorov darčekmi. Stalo sa tak pri príležitosti 200. vydania relácie v jej novodobej histórii.

„Stop. Musíme vybaviť niečo veľmi dôležité,” zaznelo uprostred vysielania relácie. Moderátorka Elena Vacvalová a prítomní glosátori netušili, čo sa deje. V tom im maskérka priniesla tortu, na ktorej boli sviečky s číslom 200. „V mene televízie Joj by sme sa vám chceli poďakovať za roky smiechu, humoru a ozajstných ľudských príbehov. Poďakovanie patrí aj glosátorom, ktorí s nami za ten čas spolupracovali. A jedno špeciálne veľké Ďakujem posielame do neba Mariánov Geišbergovi a Milanovi Lasicovi,” uviedli tvorcovia relácie.  

Vacvalová sa netajila tým, že ju toto gesto dojalo a prebehli ňou zimomriavky. „Ja ale ešte toľko rokov nemám!” poznamenala Feldeková, čím všetkých dosť pobavila. 

Vedenie Jojky zaskočilo Eňu
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Joj)

"OslávencI" dostali aj špeciálne antistresové vankúšiky s citátom Milana Lasicu: „Tak, to najlepšie už máme za sebou.” Tomáš Hudák na to poznamenal, či to nie je náhodou odkaz od pána režiséra. Našťastie nie. Reláciu Sedem si budete môcť na obrazovkách Jojky vychutnať aj v roku 2024. 

Vedenie Jojky zaskočilo Eňu
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Joj)

Viac o téme: SedemElena Vacvalová
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu