Sobota13. júl 2024, meniny má Margita, zajtra Kamil, Lara

Markizácka kráska odhalila sladké TAJOMSTVO: Je TEHOTNÁ... Budeme TRAJA!

Zobraziť galériu (6)
(Zdroj: Pixabay)

PRAHA - Ďalšia do klubu! Ak ste fanúšikmi markizáckeho Love Islandu, určite vám neuniklo, že prvý výherný pár - Laura a Martin Kulhánekovci - sú v sladkom očakávaní a tešia sa na príchod spoločného synčeka. A najnovšie odhalila tehotenstvo aj ďalšia kráska z rovnakej šou!

Počas uplynulého mája vyšlo najavo, že Naomi z prvej série Love Islandu je zamilovaná. Reality šou jej síce lásku nepriniesla a s ďalšími účastníkmi udržiavala v podstate len kamarátsky vzťah, no "ten pravý" si ju napokon našiel v skutočnom živote. Exotická kráska sa dala dokopy so známym českým športovcom - skateboardistom Maximom Habancom.

Markizácka kráska odhalila sladké
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: TV Markíza)

Odkedy bol ich vzťah oficiálne zverejnený a na sociálne siete pridávali spoločné zábery, bolo zrejmé, že im to vo vzťahu mimoriadne klape a títo dvaja sa skutočne našli. No a najnovšie Naomi známila, že ich láska sa ešte rozrastie.

Dvojica totiž čaká prvé spoločné bábätko. „Máme radosť, že budeme čoskoro traja," napísala šťastná budúca mamina k roztomilému videu, ktoré zverejnila na svojom profile a práve prostredníctvom neho odhalila aj zaoblené bruško. Naomi a Maximovi k tejto radostnej správe srdečne blahoželáme! 

Viac o téme: Love IslandNaomi Adachi
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu