Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

ZRANENIE nevesty z Ruže: SPADLA na schode... Natrhnuté šľachy!

Zobraziť galériu (9)
(Zdroj: TV Markíza)

SRÍ LANKA - Och, tak toto muselo byť obrovské trápenie! Určite si si všimli, že jedna z účastníčok Ruže pre nevestu - Nicole Fedorčáková - sa vyhýba podpätkom. Aj na ceremoniáloch, kde sú dievčatá vystajlované od hlavy až po päty, dáva prednosť pohodlným topánkam na nízkej podrážke. A teraz vyšlo najavo, prečo to tak je.

Nicole sa bosá ukázala už počas jej televíznej premiéry. Keď odovzdávala Radkovi svoj darček, nikomu neuniklo, že nemá topánky. A to, že ako jediná nenosí vysoké podpätky ani počas ceremoniálov, neuniklo ani pozorným divákom. Televízia Markíza teraz prišla s vysvetlením. A poriadne bolestivým!

ZRANENIE nevesty z Ruže:
Zobraziť galériu (9)
 (Zdroj: TV Markíza)

Pôvabná tmavovlása mala pred štartom Ruže mimoriadne neprjemný úraz. Zranil sa jej členok a k celému incidentu prišlo približne tri týždne pred odletom na Srí Lanku. Televízna nevesta sa vybrala na návštevu ku kamarátke.  „Bola tam tma a tesne pred výťahom bol 5 cm schod. Zrazu stačila jedna sekunda a padla som veľmi nešťastne. Normálne som počula ako mi pukla noha. Približne 15 minút som od bolesti nepovedala ani slovo a bola som presvedčená, že som si nohu zlomila," povedala Nicole pre web markiza.sk

Napokon sa však ukázalo, že jej noha zlomená nie je. „Podtrhla som si šľachy, ale ide o celkom dlhý proces zotavovania, pretože členok si dodnes necítim ako predtým“, zverila sa sympatická brunetka, ktorá si bude členok ešte nejakú tú dobu liečť, no a my jej prajeme, aby sa čím skôr uzdravila. 

ZRANENIE nevesty z Ruže:
Zobraziť galériu (9)
 (Zdroj: TV Markíza)

 

 

Viac o téme: Ruža pre nevestu Nicole Fedorčáková
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu