Nedeľa16. jún 2024, meniny má Bianka, Blanka, zajtra Adolf

DOHRA po PODRAZE od Lary: Pocahontas prehovorila o NÁSLEDKOCH... Prišlo to o pár dní!

Zobraziť galériu (10)
(Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA - V predminulej epizóde Ruže pre nevestu boli diváci svedkom nepekného podrazu zo strany 20-ročnej Lary. Tá sa stala "bossom" celej vily, no k tomuto titulu sa dostala len vďaka tomu, že neférovo "vypiekla" so svojou súperkou Pocahontas. Dievčatá súťažili v stoličkovom tanci, no a keď zostali už iba oni dve a Pocahontas si išla sadnúť, Lara jej za chrbtom potiahla stoličku a jej sokyňa nepekne spadla na zem. No a teraz... Temperamentná tmavovláska prehovorila o tom, čo nasledovalo!

Pocahontas bola hosťom v najnovšej epizóde šou "Bez ruže" a spoločne s ňou sa pred kamerami objavila aj Dolli, ktorá šou opustila skutočne škandalóznym spôsobom. Dôvodom bol práve konflikt s Larou a to že, sa najmladšia účastníčka stala šéfkou vily. Dievčatám zatrhla vystúpenie a napätá situácia sa vyostrila až natoľko, že Dolli podľahla záchvatu nervov a Radkovi vrátila ružu, ktorú jej predtým daroval. Celej tejto kauze však predchádzal spomínaný "stoličkový tanec", vďaka ktorému sa z Lary stal "boss". 

DOHRA po PODRAZE od
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: TV Markíza)

K celej tejto dráme by však možno nedošlo, ak by "šéfovský náhrdelník" vyhrala práve Pocahontas, ktorej právom náležal. Teda, pokiaľ by ju oň mladučká súťažiaca neobrala prefíkaným spôsobom, keď jej poza chrbát stoličku potiahla a Poky skončila zadkom na zemi. Bolo zrejmé, že pri páde sa zranila a už vtedy dala najavo, že ju to poriadne zabolelo. Hoci sa potom s Larou uzmierila, s odstupom času sa na celú vec díva inak. Možno je to aj tým, že videla dokrútku, kde Lara s úsmevom vyhlásila, že "v láske a vojne neplatia žiadne pravidlá" a svoje počínanie dokonca označila ako reflex.

Dolli v relácii okomentovala aj skutočnosť, že Lara pôvodne na Pocahontas žmurkla s tým, že ju nechá vyhrať. „A potom spravila toto," nechápala Dolli, po čom začala krútiť hlavou aj samotná Pocahontas. „Nas*ala si do huby," vyjadrila sa temperamentná tmavovláska. „Toto by som v živote neurobila. Nikdy," pokračovala a priznala, že tvrdý pád na zem mal aj ďalšie následky. „Mňa to reálne bolelo. Ja som mala aj spálený chrbát a aj lopatka ma bolela. A potom o pár dní ma začala bolieť kostrč. Však povedzme si pravdu - mám veľký zadok. A s takou váhou keď padneš na betón, zasa kostrč nie je sranda, keď si ju narazíš," opísala Pocahontas, ktorá bola očividne zhnusená a sklamaná. 

DOHRA po PODRAZE od
Zobraziť galériu (10)
 (Zdroj: TV Markíza)

Viac o téme: LaraPocahontasRuža pre nevestu Dolli
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu