Sobota13. júl 2024, meniny má Margita, zajtra Kamil, Lara

Nešťastní diváci Markízy: Mamu na prenájom STOPLI... TOTO ste fakt nemuseli!

Zobraziť galériu (12)
(Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA - Ak patríte medzi fanúšikov seriálu Mama na prenájom, v piatok ste na pokračovanie príbehu čakali márne. A rovnako to bude aj v pondelok. Seriál dostal krátkodobú stopku... Toto je dôvod!

To, že na novú epizódu si budú musieť fanúšikovia počkať až do utorku, oznámila televízia Markíza na sociálnych sieťach. A ako sa dalo čakať, okamžite sa zdvihla veľká vlna nevôle. Naposledy mali seriály pauzu v období počas prezidentských volieb, a to kvôli prebiehajúcim predvolebným diskusiám. 

Nešťastní diváci Markízy: Mamu
Zobraziť galériu (12)
 (Zdroj: TV Markíza)

Tentokrát je ale dôvod iný a hoci ho televízia neoznámila, každému je jasné o čo ide - prebiehajúce Majstrovstvá sveta v hokeji. V čase, kedy sa zvykne Mama na prenájom vysielať, patril čas na ľade práve Slovákom. Uplynulý piatok to bol zápas proti Nemecku, už v pondelok sa o 16:20 pokúsime zdolať USA. Mamu na prenájom tak Markíza nahradila Rodinnými prípadmi. 

Nuž a tento dôvod niektorých divákov poriadne nasrdil. „Ja to nechápem. Seriál pozerajú hlavne ženy, mužov také limonády nezaujímajú. Tak nech si muži pozerajú hokej a ženy svoj seriál. Prečo ho nevysielať? Nerozumiem," napísala v diskusii pani Izabela. 

„No bola som sklamaná, keď som zistila, že sú rodinné prípady , ktoré sú reprízované xxx krát," ozvala sa zasa Anastázia. „Akože mám dosť, že kvôli hokeju. A aspoň keby niečo normálne išlo, ale nie to, čo už každý videl 10000-krát," odkazujú sklamaní diváci, pričom hlavy v smútku mali najmä tí, ktorí nemajú predplatenú platformu voyo, kde už je nová epizóda Mamy na prenájom k dispozícii. 

Nešťastní diváci Markízy: Mamu
Zobraziť galériu (12)
 (Zdroj: TV Markíza)

Viac o téme: Mama na prenájom
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu