Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

RADIKÁLNY krok Pocahontas z Ruže: Šokujúce slová Anet… TOTO prečo urobila?

Zobraziť galériu (5)
(Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA - Už tento piatok nás čaká nová epizóda Ruže pre nevestu a v hre zostáva posledných 5 dievčat, z ktorých sa v závere vykľuje TOP trojica. Z hry postupne vypadávajú aj tie najvýraznejšie ženy, no a jednou z nich bola bezpochyby aj Nikola alias Pocahontas. A vyzerá to tak, že temperamentná tmavovláska sa po šou rozhodla spáliť mosty!

O tom, čo Pocahontas vyviedla, prehovorila ďalšia bývalá účastníčka šou - Anet Slotová. Tá v rozhovore pre Refresher prehovorila o veciach, o ktorých diváci nemajú ani poňatia. A téma prišla aj na spomínanú Pocahontas. Keď sa moderátor spýtal, či sú dievčatá stále v kontakte, Anet odvetila, že ona sama na Instagrame sleduje väčšinu bývalých súťažiacich a občas si aj na niečo zareagujú. 

Anet (25)
Zobraziť galériu (5)
Anet (25)  (Zdroj: Tv Markíza)

To sa už ale nedá povedať o Pocahontas. Tá sa k tomu postavila úplne inak. „Poky si ma blokla... To neviem prečo. Ale viaceré si blokla," prezradila Slotová, ktorá dodala že po dôvode ďalej nepátrala. „Nejak ma to až tak netrápi," priznala, no dodala, že Pocahontas ju odstrihla v čase, keď sa odvysielala piata alebo šiesta epizóda. 

„Ale ja neviem, že prečo. Ja som tam nič na ňu nepovedala... Akože na začiatku viem, že ona mala taký istý názor ako ostatné baby, že ja som nejaká "neviem čo". Že sa tvárim neviem ako, klipkám očami... Ale po tom skupinovom rande prišla za mnou, že nemá so mnou problém. Že som super, že som vtipná, že teraz ma videla inak a že som okej," opísala Anet, ktorá teda absolútne nerozumie tomu, prečo si ju Pocahontas takto odstrihla, no podľa všetkého si z jej správania ťažkú hlavu nerobí. 

RADIKÁLNY krok Pocahontas z
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: TV Markíza)

Viac o téme: PocahontasRuža pre nevestu Anet Slotová
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu