Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Dolli už za Radkom nesmúti: ROMANTICKÉ FOTO s potetovaným mužom!

Zobraziť galériu (5)
(Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA - Zdá sa, že nezaháľala! Len začiatkom apríla boli diváci televízie Markíza svedkami situácie, aká tu ešte nebola. Vôbec prvýkrát v histórii tejto šou sa jedna z televíznych neviest rozhodla, že z hry dobrovoľne odstúpi. Urobila tak Nikoleta "Dolli" Kortišová, ktorá v zápale nervov vybuchla a rozhodla sa, že sa ide zbaliť. No a teraz...

Hoci sa vie, že nakrúcanie Ruže skončilo už dávnejšie, kauza okolo Dolli je stále pomerne čerstvá. Slová "had na krku", ktoré adresovala Lare, sa stali doslova virálom a blondíka sa zo svojej "neslávnej slávy" rozhodla vyťažiť všetko, čo sa len dá. Dokonca si zaumienila, že vytvorí aj vlastný merch. 

Dolli už za Radkom
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: TV Markíza)

To, že si zo Srí Lanky pobalila kufre, vraj vôbec neľutuje. Nechala sa počuť, že Radko sa jej svojím spôsobom aj znechutil, a to najmä z toho dôvodu, že sa bozkával s viacerými dievčatami, To, že o neho prišla a okolo jej mena vznikol veľký "humbuk" ju podľa všetkého netrápi aj z ďalšieho zásadného dôvodu. 

Nikoleta od začiatku tvrdila, že nie je zvyknutá, aby bojovala o priazeň akéhokoľvek muža. V reálnom živote to má vraj úplne naopak a práve muži sú tí, ktorí sa snažia o ňu. Nuž a zdá sa, že ten "vyvolený" ju skutočne získal. V posledných dňoch totiž blonďavá sexica zverejnila viacero záberov, kde jej spoločnosť robí neznámy potetovaný muž. Za ruky sa držali v aute, absolvovali spoločnú večeru a objímal ju aj o výťahu. Jeho identitu zatiaľ Dolli síce tají a jeho tvár starostlivo ukrýva, no dá sa očakávať, že to nebude trvať dlho a svojou polovičkou sa pochváli aj verejne. Zatiaĺ sa však pozrite aspoň na spomínané FOTO, ktoré Dolli ukázala na sociálnej sieti Instagram . 

Dolli už za Radkom
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: TV Markíza)

Dolli už za Radkom
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: TV Markíza)

Dolli už za Radkom
Zobraziť galériu (5)
 (Zdroj: TV Markíza)

 

Viac o téme: Ruža pre nevestu Dolli
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu