Štvrtok13. jún 2024, meniny má Anton, zajtra Vasil

Barbora Chlebcová z Dunaja: Postava Terezy jej ZAVARILA... Babka sa na ňu nedokáže dívať!

Zobraziť galériu (6)
(Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA - Počas aktuálnej série do diania v Dunaji pribudla postavy svojráznej Terezy Lapšankej. Nepríjemnú "starú dievku" stvárňuje herečka Barbora Chlebcová. Nuž ale, čo si budeme hovoriť, charakter ráznej predavačky nie je pochuti divákom. Mnohí z nich ju začali doslova neznášať, hoci si uvedomujú, že je to iba umelecká rola. A to nie je všetko. Dívať sa na ňu nemôže ani vlastná babička!

Barbora sa do povedomia divákov zapísala počas vôbec prvej slovenskej reality šou. Bolo ňou "Dievča za milión", ktoré televízia JOJ vysielala ešte v roku 2004. Chlebcová sa pototom začala venovať ako moderovaniu, tak aj dabingu. Diváci televízie Markíza ju občas mohli vzhliadnuť v projekte Rodinné prípady, no väčšej pozornosti sa jej nedostávalo. A teraz sa ukázalo, že to bola obrovská chyba! 

Barbora Chlebcová z Dunaja:
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: TV Markíza)

Herečke v poslednej dobe "ide karta". Markíza ju zakomponovala do seriálu Mama na prenájom, kde si zahrala temperamentnú policajtku Milku, neskôr sa predviedla v Zrade ako asistentka neverného Jakuba (Milan Ondrík). Avšak, zdá sa, že jej pravý čas prišiel až teraz, keď bola obsadená do mimoriadne populárneho Dunaja. Protivnú "ľudáčku" Terezu hrá tak perfektne a presvedčivo, že ju diváci začali doslovať neznášať. 

A nie sú v tom sami! Chlebcová sa nechala počuť, že dívať sa na ňu nemôže ani vlastná babka. Tá vraj počas sledovania seriálu odchádza z obývačky, akonáhle sa na obraze zjaví jej vnučka, pretože jej postavu považuje za odpornú. A stará mama si Chlebcovej rolu odnáša aj pri debatách so svojimi kamarátkami. 

„Len hrám to, čo je napísané a snažím sa to zahrať čo najlepšie. Na pľaci si z toho robíme srandu. Ale áno, sú aj ľudia, ktorí nevedia oddeliť film alebo seriál od reality a prehnane to riešia. Moja babka to má asi najhoršie, tú zastavujú jej kamarátky a známe a pohoršujú sa, koho hrám, a prečo som si nevybrala inú postavu," prezradila Chlebcová v rozhovore pre zenskyweb.sk, no dodala, že z tejto situácie si ťažkú hlavu nerobí a príde jej to skôr úsmevné. 

Barbora Chlebcová z Dunaja:
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: TV Markíza)

Viac o téme: Barbora ChlebcováDunaj k vašim službámTereza Lapšanská
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu