Štvrtok13. jún 2024, meniny má Anton, zajtra Vasil

ZÁHADA VYRIEŠENÁ: Vieme, kde končia všetky sexi kostýmy z Let's Dance!

Zobraziť galériu (12)
(Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA - Aj keď je deviaty ročník Let's Dance už za nami, táto téma stále na verejnosti rezonuje. Doplnkom tanečných čísel súťažných párov boli odjakživa aj skvostné kostýmy. My sme sa zaujímali, kam putujú, keď šou končí!

Čo si budeme hovoriť, nejedna fanúšička či fanúšik šou Let's Dance počas sledovania priameho "ochkali" nad jedinečnými odevmi, ktoré mal na svedomí najmä módny návrhár Fero Mikloško. Prekrásne šaty vyrážali dych hlavne dámam, no a treba uznať, že takmer každá žena sníva o tom, že by sa nejaký ten dizajnérsky kúsok ocitol aj v jej šatníku. 

ZÁHADA VYRIEŠENÁ: Vieme, kde
Zobraziť galériu (12)
 (Zdroj: TV Markíza)

Počas uplynulých kôl ste si mohli všimnúť, že tanečníci sa v drivej väčšine predvádzajú v úplne nových modeloch. Nás teda zaujímalo, kde tanečné kostýmy putujú po ukončení šou. Patrícia Vittek, ktorá súťažila v šou Let's Dance ešte v roku 2010, totiž nedávno na sociálnej sieti Instagram ukázala dvoje šaty, v ktorých počas štvrtej série tancovala. A doteraz ich má vo svojej skrini. 

Podľa všetkého však ide o výnimku a tancujúce celebrity si svoje kostýmy nechať nemôžu. „Časť kostýmov pre Let´s Dance bola zapožičaná. Tie, ktoré sa ušili špeciálne pre šou, sa uskladňujú do televíznej kostymérne a využívajú sa pri ďalších príležitostiach, prípadne sa recyklujú," prezradil nám Tadéš Kurka - PR manažér šou Let's Dance, jeho slová potvrdila aj Eliška Lenčešová. Tá sa nechala počuť, že ona sama mala počas tejto sezóny žlté sako, v ktorom ešte v roku 2017 tancovala Dominika Chrapeková, ktorá k víťazstvu doviedla herca Vladimíra Kobielskeho. 

ZÁHADA VYRIEŠENÁ: Vieme, kde
Zobraziť galériu (12)
 (Zdroj: TV Markíza)

ZÁHADA VYRIEŠENÁ: Vieme, kde
Zobraziť galériu (12)
 (Zdroj: TV Markíza)

Viac o téme: Let's Dance
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu