Štvrtok13. jún 2024, meniny má Anton, zajtra Vasil

Jennifer o vzťahu s Radkom: URAZENÁ nie som, ale… Toto je dôvod, prečo by ho už NECHCELA!

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA - Už koncom týždňa sa konečne dozvieme, ktorá dáma sa stane víťazkou tohtoročnej série Ruže pre nevestu. V hre zostali dve horúce favoritky - Stanka a Júlie, ku ktorým Radko Urbanyak podľa všetkého prechovával väčšie city než k temperamentnej Jennifer. Tá si musela na konci minulej epizódy pobaliť kufre. No a teraz...

Jennifer pri odchode zaliali slzy. Ona sama sa nechala počuť, že verila, že práve ona sa stane jeho vyvolenou. Jej slová tak trošku nedávali zmysel, keďže následne povedala aj to, že si myslela, že vypadne. Avšak nech už to cítila akokoľvek, výsledok bol jednoznačný. Tmavovláska sa s plačom pobrala domov, hoci bolo zrejmé, že jej city k televíznemu ženíchovi sú skutočné a má o neho ozajstný záujem. 

Jennifer o vzťahu s
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Markíza)

Radko však dal prednosť Stanke a Julii, no a už o pár dní sa dozvieme, ktorá z nich napokon získala jeho srdce. Víťazstvo v šou ale nie je zárukou toho, že vzťah vydrží aj v realite, čoho dôkazom sú aj Petrana Oráčová a Tomáš Tarr, ktorí sa dali dokopy počas minulej série. Tarr po rozchode tvoril pár s Marcelou Dolniakovou, no žiaľ, nevyšlo mu to ani s ňou. 

Sledovateľov Jennifer preto zaujímalo, či by sa s Radkom ešte stretla. „Nemám žiadny problém s tým, keď ho uvidím a pokecám s ním. Nie som nahnevaná ani urazená. On sám musel vedieť, čo ku komu cítil. Reálne mi neublížil, pretože som išla do šou s pocitom, že pôjdem domov. Samozrejme, že to bolelo, ale život ide ďalej," vyjadrila sa Jennifer, ktorá odpovedala aj na otázku, či by Radkovi prípadne ešte dala šancu. A jej opoveď je jednoznačná. „Nie som žiadna druhá možnosť," odkázala tmavovláska.

Jennifer o vzťahu s
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Markíza)

Viac o téme: JenniferRuža pre nevestu Radko Urbanyak
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu