Štvrtok25. júl 2024, meniny má Jakub, zajtra Anna, Hana, Aneta

Brzobohatý si pokojne oblečie ženské šaty, ale v jednom je konzervatívny: Môže za to jeho MAMA!

Ondřej Gregor Brzobohatý v Trochu inak s Adelou
Ondřej Gregor Brzobohatý v Trochu inak s Adelou (Zdroj: RTVS)

BRATISLAVA - Český herec, spevák, klavirista a producent Ondřej Gregor Brzobohatý neraz prekvapuje. Raz si neváha obliecť ženské šaty, inokedy je typický chlap a gentleman na pohľadanie.

Úspešný producent pochádza z umeleckej rodiny, jeho otcom bol významný český herec Radek Brzobohatý a mamou je slovenská herečka žijúca v Čechách Hana Gregorová, ktorá sa túto jar zúčastnila obľúbenej televíznej tanečnej súťaže na Slovensku.


Brzobohatý je známy svojimi rolami v českých televíznych seriáloch, filmoch a divadelných inscenáciách. Hral právnika Marka Stránského v seriáli Ulica a učiteľa Adama Kábrta v seriáli Gympl s (r)učením omezeným. Jeho talent a všestrannosť mu však umožňujú úspešne sa realizovať v rôznych umeleckých oblastiach, hudbu nevynímajúc. Vydal niekoľko úspešných albumov, koncertuje a čo sa týka žánrov, nie je mu cudzí pop ani jazz. Adelu zaujímalo, či sa cíti byť v niečom konzervatívny. Publikum a fanúšikovia Ondřeja Gregora Brzobohatého určite zaregistrovali, že umelec nemá problém vystupovať v ženských šatách, a tak jeho odpoveď možno prekvapí. V jednej veci je totiž veľmi konzervatívny a spôsobila to najmä jeho mama a otec. Ženám sa to určite bude páčiť...

Brzobohatý si pokojne oblečie ženské šaty, ale v jednom je konzervatívny: A môže za to jeho MAMA! (Zdroj: RTVS)

Viac o téme: RTVSAdela VinczeováOndřej Gregor BrzobohatýTrochu inak s Adelou
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu