Piatok22. september 2023, meniny má Móric, zajtra Zdenka

Moderátorka Evelyn vytasila dekolt V PLAVKÁCH: Fúúúha, aj Pamela zbledne závisťou!

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA - Evelyn Kramerová (33) sa do povedomia verejnosti dostala pred 9 rokmi ako komička. No neskôr sa predviedla aj ako šikovná moderátorka. Aktuálne sa už na televíznych obrazovkách veľmi neukazuje, no za to svojich sledovateľov na sociálnych sieťach pravidelne zásobuje fotkami. A najnovšími zábermi by pokojne mohla konkurovať aj slávnej Pamele Anderson. Fíha, pozrite, aký dekolt vytasila v plavkách!

Uplynulo už 9 rokov od legendárneho videa z Chorvátska, v ktorom Evelyn hľadala živé kuny na zaplatenie ubytovania. Vtipná nahrávka okamžite obletela internet a stala sa virálnou. A práve tej môže plavovláska ďakovať za štart svojej televíznej kariéry. Najprv mala vlastný seriál a neskôr sa uplatnila aj ako moderátorka. 

Moderátorka Evelyn vytasila dekolt
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Ján Zemiar)

Aktuálne má od projektoch v televízii pauzu, no z očí verejnosti sa úplne nevytratila. Na sociálnych sieťach je stále aktívna a svojich sledovateľov pravidelne zásobuje fotkami zo súkromia. Najnovšie zverejnila takzvaný boomerang, na ktorom je zachytená v plavkách. Málokto si však všimol čokoľvek iné ako jej nadupaný dekolt. 

Ženské zbrane vystavila na obdiv napratané v ružovom úbore na kúpanie. A aby mali aspoň trochu viac miesta, otvorila čierny zips. No pri pohľade na ňu by zbledla závisťou aj známa silikónová prsatica Pamela Anderson. No narozdiel od nej, tieto krivky sú bez akýchkoľvek umelín! 

Moderátorka Evelyn vytasila dekolt
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Instagram E.K.)

Viac o téme: Eva Evelyn Kramerová
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu