Piatok29. september 2023, meniny má Michal, Michael, Michaela, zajtra Jarolím

Markíza zverejnila FOTO novej Farmy: Ľudia zúria... Veď TOTO je LUXUS!

Hospodár Martin Bagár
Hospodár Martin Bagár (Zdroj: Tv Markíza)

BRATISLAVA - To sa s tým, čo bolo kedysi, nedá ani porovnať! Už čoskoro na obrazovkách Markízy štartuje 15. séria obľúbenej reality šou Farma. Televízia divákom v týchto dňoch ukázala, ako to na statku bude tentokrát vyzerať a veru... Mnohým padla sánka!

Reality šou Farma sa na obrazovkách Markízy vysiela už neuveriteľných 12 rokov. Jubilejná - 15.séria bude výnimočná v tom, že pôjde akoby o súboj troch generácií. 

Nie je žíadnym tajomstvom, že tento projekt sa nakrúca v predstihu. Súťažiaci sú teda už s najväčšou pravdepodobnosťou na statku, kde si pre nich tvorcovia pripravili celkom príjemné podmienky. 

Dokzujú to zábery na izbu Farmára týždňa, ktorá vyzerá naozaj pekne a útulne. V kuchyni na farmárov čakajú normálne riady a príbory. Tie v minulých sériách neboli vôbec samozrejmosťou. 

Všimli si to aj diváci, ktorí v komentároch neskrývali svoje rozhorčenie. „Kde sú drevené lyžice? A tie časy, keď si súťažiaci museli sami stavať postele. Toto je luxus!” znie jedna z reakcií. „To si zaslúžia takýto luxus? Veď to tam vyzerá ako v hoteli. Aj ja chcem ísť na takúto dovolenku,” pridali sa ďalší diváci.

15. séria reality šou Farma štartuje 4. septembra o 21:45 na obrazovkách TV Markíza.   

FOTO: Kliknutím na šípky sa vám zobrazia ďalšie zábery. 

 

Viac o téme: Farma
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu