Piatok29. september 2023, meniny má Michal, Michael, Michaela, zajtra Jarolím

Ani NAHOTA prominentnej dcéry nezabrala: Seriál po prvej sérii KONČÍ!

Seriál nezaujal divákov ani napriek množstvu nahoty. Zobraziť galériu (4)
Seriál nezaujal divákov ani napriek množstvu nahoty. (Zdroj: HBO)

BRATISLAVA - Množstvo erotických scén, aj nahota hlavnej hviezdy, ktorú stvárnila dcéra Johnnyho Deppa, Lily Rose (24). To všetko ponúkal seriál televíznej stanice HBO s názvom Idol. No nestačilo to. Už po prvej sérii počin končí!

Extravagantné hudobné a tanečné čísla a tiež množstvo nahoty a sexu. Toto je mix, ktorým HBO vo svojich počinoch väčšinou boduje. No tentokrát tomu tak nebolo. A to aj napriek tomu, že hlavné postavy v seriáli stvárnili prominentná dcéra Lily-Rose Depp a hviezdny spevák Abel Makkonen Tesfaye, známy pod umeleckým menom The Weeknd. 

Ani NAHOTA prominentnej dcéry
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: HBO)

Už pilotný diel štartoval v USA so slabou sledovanosťou a každou ďalšou časťou divákov ešte ubúdalo. Že to tvorcovia vnímajú ako problém, nasvedčoval fakt, keď rozhodli sériu skrátiť o jeden diel. Svoje rozhodnutie však vysvetľovali ako náhly kreatívny zámer režiséra a scenáristu Idolu Sama Levinsona, ktorý má na svedomí napríklad aj seriál Euforia. 

Potom sa však začalo šuškať aj o toxickej atmosfére priamo na pľaci či o tom, že výroba seriálu išla "divoko a nechutne mimo pôvodných plánov", čo sa napokon podpísalo aj na samotnom výsledku. No a pôvodné "šuškandy" sa napokon potvrdili. Štúdio HBO podľa BBC oficiálne potvrdilo, že seriál o popovej hviezdičke druhú sériu nedostane. Režisér ani herci túto správu zatiaľ nekomentovali. 

Ani NAHOTA prominentnej dcéry
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: HBO)

Viac o téme: IdolLily-Rose Depp
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu