Piatok29. september 2023, meniny má Michal, Michael, Michaela, zajtra Jarolím

Súťažiaci z markizáckej šou je na SMIECH: Vémola z Wishu a… Keď otvorí ústa, KATASTROFA!

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: TV Markíza)

BRATISLAVA/PRAHA - Za nami sú prvé dve epizódy tretej série šou Love Island. Aj tentokrát sa tvorcovia postarali o poriadny mix sexi mladých ľudí a rôznych pováh, no a, ako to už býva, niektorí súťažiaci sú divákom sympatickejší ako iní. A nájdu sa aj takí, ktorí sú divákom poriadne na smiech...

32-ročný Sandro je pôvodom z Talianska, no už nejaký ten čas žije v Českej republike. Po prvých promo fotografiách sa dámy na sociálnej sieti Instagram zhodovali, že je rozhodne jedným z najväčších fešákov. Nuž, ale ako sa hovorí, prvý dojem niekedy môže klamať.

Súťažiaci z markizáckej šou
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Markíza)

Teda, nie že by nebol naozaj fešák. Diváci s ním začali mať problém v momente, kedy sa začal vyjadrovať. A poriadne mu naložili. Mladého Taliana prirovnávajú ku Karlosovi Vémolovi z Wishu. „Robí bojový šport, je arogantný a hlúpy, presne ako Karlos," uťahujú si z neho fanúšikovia šou. „Vyzeral najlepšie, ale akonáhle otvoril pusu, tak texaský masaker. No, aspoň vieme, že ďalší víťaz už nebude podobný dvom predchádzajúcim," komentujú ľudia.

Väčšieho tupca som dlho nevidela. Ten keď prehovorí, tak mi krvácajú uši," naložila Sandrovi istá Klára. „Proste, čo to je? Hovoriť to nevie, nechápe jednoduché otázky, to je teda výber z bobúľ, nechápem, ako sa tam mohol dostať," napísala ďalšia diváčka. A čo vy? Zdieľate názor fanúšikov, ktorí sa zo Sandra smejú alebo z neho máte zatiaľ dobrý dojem? 

Súťažiaci z markizáckej šou
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV Markíza)

Viac o téme: Love IslandSandro
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu