Piatok29. september 2023, meniny má Michal, Michael, Michaela, zajtra Jarolím

ŠOKUJÚCE VYSTÚPENIE v Talente: Právnik Peter v ženských šatách všetkých odrovnal a... To bolo šialené!

Vojtěch Dyk ako právnik Peter všetkých odrovnal. Zobraziť galériu (4)
Vojtěch Dyk ako právnik Peter všetkých odrovnal. (Zdroj: TV Joj)

BRATISLAVA - Dych vyrazil hádam každému! Vrcholom včerajšej epizódy obľúbenej šou Česko Slovensko má talent nepochybne bolo vystúpenie Drag Queen. Údajný právnik Peter sa predviedol v ženskom kostýme a speváckym talentom ohúril každého. Ako sa napokon ukázalo, celé vystúpenie bolo zinscenované a išlo o obrovské prekvapenie pre porotcu Jakuba Prachařa.

Tvorcovia šou Česko Slovensko má talent si pre divákov, ale aj pre moderátorov a porotu pripravili ďalšie obrovské prekvapenie. Po tom, čo sa v minulom ročníku objavil na pódiu zamaskovaný Rytmus a prezentoval sa ako nevlastný brat Jozefa Pátroviča, sa o prekvapenie postaral ďalší zamaskovaný umelec. 

A to herec a spevák Vojtěch Dyk, ktorý svojho času mal kapelu Nightwork s porotcom Jakubom Prachařom. Pred porotu predstúpil spoločne s inou Drag Queen a nahodený v ženských šatách, s výrazným mejkapom a účesom o sebe tvrdil, že sa volá Peter a pracuje ako právnik. Potom všetkých odrovnoval dokonalým prevedením skladby od Celine Dion a následne vyslovil túžbu, že by si s Prachařom rád zaspieval. 

V istom momente sa Dyk presunul k porotcovi Mariánovi Čekovskému, ktorého pobozkal na ústa. Ten svoj bozk posunul Diane a Marte, ktorá sa potom vrhla na Jara Slávika... No, bola to hotová divočina!

Z Dykovho vystúpenia bola nadšená nielen porota, ale aj diváci. Tí pod príspevkami na sociálnych sieťach nechávajú samé pochvalné komentáre a neskrývajú svoje nadšenie. „Bolo to skvelé! Famózne! Vojta je jeden úžasný umelec a toto prekvapenie sa ozaj vydarilo!” znejú vybrané z nich. Čo na toto prekvapenie hovoríte vy?

ŠOKUJÚCE VYSTÚPENIE v Talente:
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: TV Joj)

„Prežil som to. Pre mňa na tom najťažšie nebolo nič, ale pre maskérov a kostymérov. Pre mňa šlo len o to vydržať to sedem hodín...trvalo to riadne dlho," povedal na margo svojho vystúpenia Vojtěch, ktorý sa už budúcu nedeľu predvedie aj v úlohe porotcu. „Podarilo sa to utajiť do poslednej chvíle, ale viete... My sa s Kubom Prachařom a Mariánom poznáme dosť hlboko, takže mi bolo jasné, že ma spoznajú," dodal.  

ŠOKUJÚCE VYSTÚPENIE v Talente:
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: Ján Zemiar)

Výsledok test dotazník

Ďakujeme za vyplnenie dotazníka

{{ poll.title }}

{{ question.text }}
{{ question.text }}
Hlasovalo: {{ poll.votes }}

{{ poll.title }}
×

Viac o téme: Česko Slovensko má talentVojtěch Dyk
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu