Nedeľa19. máj 2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard

Dlho sama nebola! Hanychová pár týždňov po ROZCHODE so Soukupom: Opäť ZADANÁ!

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup sú rozídení len pár týždňov. Zobraziť galériu (2)
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup sú rozídení len pár týždňov. (Zdroj: Instagram A.H.)

PRAHA - Len začiatkom septembra Agáta Hanychová (38) potvrdila, že viac netvorí pár s otcom svojej dcérky Rozárky, Jaromírom Soukupom (54). Dlho však sama nezostala. Neuplynuli ešte ani 4 týždne a... Trojnásobná mamička je opäť zadaná!

Bolo presne 3. septembra, keď Agáta Hanychová oznámila verejnosti, že s Jaromírom Soukupom viac netvorí pár. „Náš vzťah s Jaromírom je minulosťou. Naše cesty sa rozdelili a kráčame si zasa každý svojou vlastnou. Bolí to. Nie je pre mňa ľahké o tom hovoriť, písať tieto riadky a priznať si, že ako pár spolu nepôjdeme ďalej. Rozišli sme sa ako priatelia, rozumní ľudia, ktorí došli k záveru, že k sebe nepatria,“ zverila sa vtedy na sociálnej sieti Instagram. 

Odvtedy uplynuli len necelé 4 týždne a trojnásobná mamička šokovala informáciou, že už nie je sama. „Na Tinderi už nie som, som zadaná,“ zahlásila v živom vysielaní. V uplynulých dňoch sa tiež objavili informácie, že má opäť blízko k svojmu expartnerovi Miroslavovi Dopitovi, s ktorým má syna Kryšpína. Žeby bol jej priateľom práve on, však vyvrátila. Kto je teda jej novou láskou, zatiaľ zostáva tajomstvom. 

Dlho sama nebola! Hanychová
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: Instagram A.H.)

Viac o téme: Agáta HanychováJaromí Soukup
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu