Nedeľa21. júl 2024, meniny má Daniel, zajtra Magdaléna

ŠOKUJÚCA SMRŤ krásnej a talentovanej Patrície Janečkovej (†25): Takto ako 12-ročná ohúrila celé Česko aj Slovensko!

Patrícia Janečková
Patrícia Janečková (Zdroj: profimedia.sk)

PRAHA - Dnes ráno prišla od našich západných susedov veľmi smutná správa. A to, že talentovaná speváčka Patrícia Janečková prehrala svoj boj s rakovinou. Do povedomia verejnosti sa dostala už ako 12-ročná, keď svojim anjelským hlasom a spevom všetkých ohúrila v šou Talentmania, ktorú vysielali televízie Markíza a Nova.

Hoci talentová šou je u nás už roky spätá s Jojkou, ktorá vysiela projekt Česko Slovensko má talent, v roku 2010 priniesla divákom podobný druh zábavy aj konkurenčná Markíza. Tá na šou s názvom Talentmania spolupracovala s Novou. Moderátorom bol Leoš Mareš a hlavnými členmi poroty Adela Banášová, Paľo Habera a Zdeněk Troška. 

Šťastie v súťaži skúšalo aj 12-ročné dievča menom Patrícia Janečková, ktoré si svojim operným spevom všetkých hneď získalo. Nečudo, že v konkurencii uspela a stala sa celkovou víťazkou súťaže. 

To však nebol jediný triumf, ktorý Patrícia potom v priebehu rokov dosiahla. V roku 2014 napríklad vyhrala Medzinárodnú spevácku súťaž v Ríme. Žiaľ, ten najdôležitejší a najnáročnejší boj v nedeľu - 1. októbra prehrala... Česť jej pamiatke!

Viac o téme: Patrícia JanečkováTalentmánia
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu