Nedeľa14. júl 2024, meniny má Kamil, Lara, zajtra Henrich

Peter Nagy vyhľadáva to, čo je iným mužom proti srsti: Toto robí po večeroch s priateľkou

Peter Nagy
Peter Nagy (Zdroj: RTVS)

BRATISLAVA – Peter Nagy je už legenda. Jeho pesničky milujú celé zástupy fanúšikov a mnohé z nich sa stali neodmysliteľnou klasikou.

Peter Nagy (65) len nedávno odhalil svoju priateľku v talkshow Petra Marcina Neskoro večer. S trénerkou sa poznajú už dlho, ale dlho si aj hľadali cestu k sebe, kým pochopili, že chcú byť spolu. Spoločné chvíle si však náramne užívajú: „Neskoré večery trávim tým, že s priateľkou pozerám filmy, ona vždy vyberá veľmi dobré filmy…“ teší sa Peter, ktorý nepohrdne ani romantickými príbehmi. „Ja to mám rád, trošku vínka, krb, romantický film“. Svojich romantických fotiek sa už ale Peter vzdal. Fotografovaniu sa už prestal venovať a prezradil aj dôvod: „Pretože sme v roku 20214 naštartovali novú éru so skupinou Indigo, a prišlo toľko ponúk, že som sa musel jedného vzdať“, hovorí Peter. „Povolanie fotografa sa zdanlivo zdá byť jednoduché pri digitálnych fotkách, ale pokiaľ chcete fotiť niečo, čo má zmysel, tak sa tomu musíte venovať do rána do večera. A to mi neostal čas na to“.

Nagy sa rozhovoril aj o tom, ako sa podľa neho vyvíja hudobný priemysel: „Muzikantov je veľmi veľa a dobrých, ale veľa je netrpezlivých… Možno im chýba to odmietanie, ktoré som mal ja. Ja som bol 7 rokov odmietaný. Mne všetky komisie vracali pesničky, napríklad pieseň Poslednýkrát mi trikrát vrátili a dnes je to dosť známa pieseň“, usmieva sa Peter, ktorý sa v pretechnizovanom svete obáva jednej veci…

Peter Nagy vyhľadáva to, čo je iným mužom proti srsti: Toto robí po večeroch s priateľkou (Zdroj: RTVS)

Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu